Magiczna szminka Kameleon Funny Lips. Zmienia kolory

pomadka zmieniająca kolor
Jeśli masz już dość tradycyjnych szminek, które znikają z twoich ust od razu po posiłku, to ten wynalazek jest dla Ciebie? Magiczne pomadki Funny Lips marki SKINEANCE, to rozwiązanie dla kobiet, które cenią piękny i trwały makijaż ust.

Zmieniają kolor na wiele różnych odcieni

Nie daj się zwieść fantazyjnej barwie tego produktu. Wprawdzie w zestawie znajdziesz żółtą, zieloną, czerwoną i fioletową szminkę, ale każda z nich po nałożeniu na usta zmieni barwę na piękny odcień w wybranym przez Ciebie kolorze.

Sekretem rewolucyjnej pomadki Kameleon jest formuła oparta na pigmencie i środka utrwalającego, które sprawia, że wystarczy tylko jedna aplikacja, by intensywny kolor utrzymywał się do 12 godzin. Barwa szybko dostosowuje się do odcienia ust, a dokładniej pH skóry. Zatem im bardziej nawilżona, tym kolor jest intensywniejszy, a usta będą wyglądać kusząco i soczyście. Uzyskuje się w ten sposób wyjątkowy i niepowtarzalny efekt, który jest indywidualny i zależy wyłącznie od osoby używającej pomadki. Szminkę Kameleon można stosować również jako róż do policzków, co daje bardzo ciekawy subtelny efekt. Warto zaznaczyć, że szminki są wodoodporne, nie ścierają się ani nie rozmazują i nie pozostawią śladów na ubraniu, czy szklance.

Kurkuma na raka
Ranking elektrolitów
Szczepionka na raka?

Duża zawartość masła shea i ekstraktu z aloesu sprawia, że pomadki nawilżają i odżywiają usta, tworząc ochronę zabezpieczającą przed utratą wilgoci. Nie zawierają substancji szkodliwych, metali ciężkich, takich jak ołów, czy parabenów. W związku z tym należy je zużyć w ciągu 9 miesięcy od otwarcia. Pigment wchodzi on w reakcję z PH oraz temperaturę naszych ust, powodując zmianę ich koloru. Pomadki są bardzo wytrzymałe i nie łamią się jak inne szminki. Z kolei wysuwany sztyft ułatwia nakładanie, a delikatna tekstura zapewnia komfortowe użytkowanie dzięki cienkiej warstwie pozostawianej na ustach. Szminki Kameleon wyróżniają się większą gramaturą niż tradycyjne pomadki.

Cechy produktu

  • połączenie pomadki nawilżającej i szminki koloryzującej;
  • zmieniają kolor pod wpływem pH;
  • masło shea i ekstrakt z aloesu doskonale nawilżają;
  • nie ściera się i nie rozmazuje, nie brudzi odzieży;
  • wodoodporne – wytrzymują nawet do 12 godzin;
  • aksamitna, przyjemna konsystencja.