Masażer Shiatsu Vitalmaxx – recenzje, opinie

Co to jest Shiatsu Vitalmaxx?

Shiatsu Vitalmaxx to przenośny kołnierz, który zapewnia masaż nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak ramiona, barki i szyja. Można używać ć go również na plecach, brzuchu, pośladkach, łydkach czy udach. Dzięki praktycznym uchwytom na ręce Shiatsu można używać w dowolnej pozycji i wpływać na intensywność masażu. Zintegrowana funkcja podgrzewania zapewnia dodatkowy komfort – zarówno w domu, jak i w pracy. Masażer Shiatsu Vitalmaxx daje podobne doświadczenie w masażu, jak w przypadku profesjonalnego masażu Shiatsu, bowiem przyjemne ruchy ugniatania łagodzą napięcie mięśni, poprawiają krążenie krwi i przynoszą ulgę zawsze i wszędzie.

Jak używać masażera Shiatsu?

Zaleca się, by nie używać masażera dłużej niż 15 minut na jedną partię ciała, dlatego po upłynięciu tego czasu wyłącza się automatycznie. Do masażu nie powinno się używać żadnych kremów i oliwek. Urządzenie można czyścić wilgotną szmatką bez użycia detergentów, a następnie wytrzeć suchą szmatką.

materiał: ABS, POM, stal wymiary: 40x55x20 cm długość kabla: 120 cm

materiał: ABS, POM, stal wymiary: 40x55x20 cm
długość kabla: 120 cm

Jak działa urządzenie?

Masażer Shiatsu jest w szczególności przeznaczony dla osób cierpiących z powodu problemów z krążeniem, kobiet w ciąży lub tych, które właśnie urodziły, osób pracujących przy komputerze lub wykonujących prace stojące, a także pracowników fizycznych. Sprzęt jest stosunkowo lekki (1,5 kg) i można zabrać go do pracy, używać w łóżku podczas czytania książek lub w fotelu przed telewizorem. Shiatsu Vitalmaxx ma dwie głowice masujące, które symulują ruchy japońskiego masażu Shiatsu. Głowice masujące poruszają się w prawo i w lewo oferując mocny i intensywny masaż ciała. Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel sprawi, że już przy pierwszym użyciu zafundujesz sobie masaż, po którym poczujesz się znakomicie.

Gdzie kupić masażer i jaka jest cena?

Masażer dostępny jest w sprzedaży internetowej, a jego cena waha się w przedziale od 299 zł do 329 zł.