Mass Attack – opinie, recenzje, cena. Gdzie kupić? (na mięśnie)

BCAA zawarte w suplemencie Mass Attack składa się z trzech aminokwasów (leucyny, izoleucyny i waliny). Stanowią one jeden z elementów budujących tkankę mięśniową, bo w szczególny sposób odpowiadają za regulację procesu syntezy białek mięśniowych. Produkt ma dobre opinie, bo w wyniku podwyższonej aktywności tzw. kinazy mTOR możliwe jest absorbowanie i przyłączanie innych aminokwasów dla stworzenia długich łańcuchów białkowych, które tworzą włókna mięśniowe. Poniżej, nasza opinia o suplemencie.

Co to jest Mass Attack?

Mass Attack to unikalny suplement diety, który ma w składzie kreatynę i szybko wspomaga rozbudowanie mięśni, a dodatkowo ma silne działanie wzmacniające. Środek zawiera naturalne, a jednocześnie wyjątkowo skuteczne komponenty, które dbają o układ pokarmowy i poprawiają jego działanie.

Innowacyjny Mass Attack jest zalecany zarówno kobietom i mężczyznom mającym problemy z budowaniem masy mięśniowej, chcącym zrzucić kilka niepotrzebnych kilogramów i zbudować masę mięśniową. Produkt dostępny jest w przyjemnej do skonsumowania formie, która w przeciwieństwie do wielu innych suplementów tego typu, wykazuje bardzo dużą wchłanialność.

Z kolei dodatek kreatyny jest gwarantem dużych przyrostów mięśniowych, ponieważ zwiększa ona zawartość fosfokreatyny w mięśniach, tworząc możliwości anaboliczne wewnątrz sarkoplazmy (cytoplazma komórki mięśniowej). Przełomowe badanie z pokazało, że suplementacja kreatyną połączona z treningiem pozwala w 3 miesiące zbudować 3,3 kg masy mięśniowej. W tym samym czasie grupa placebo zbudowała tylko 1,3 kg mięśni.

mass attack

Mass Attack

Składniki Mass Attack

Mass Attack zawiera nowoczesne połączenie takich składników jak: kreatyna, BCAA, tauryna i kwas hialuronowy. Jeżeli od dłuższego czasu pomimo odpowiedniej diety nie możesz zbudować mięśni, a także cierpisz na przemęczenie – koniecznie wypróbuj Mass Attack. Tauryna, klasyfikowana jest jako aminokwas niebiałkowy, w istocie rzeczy jest to związek zaliczany do kwasów organicznych, występujący dość obficie w tkankach zwierzęcych. Tauryna wpływa na wewnątrzkomórkowy poziom wapnia, odpowiada za regulację poziomu i stężenia elektrolitów, równowagę wodno-elektrolitową, a także przekracza barierę krew-mózg i pełni rolę neurotransmitera i neuromodulatora.

Opinie i komentarze klientów

Recenzje klientów są bardzo pozytywne.

„Hejka. To jest bardzo fajny produkt. Dzięki niemu zbudowałem 7 kilogramów mięśni w bardzo krótkim okresie. Od kilku dni czuję się taki… przypakowany i męski. Rok temu piłem herbaty na masę, ale bardzo zwiększył się przez to apetyt ;-).”

Mass Attack spośród podobnych preparatów dostępnych na rynku wyróżnia się bardzo atrakcyjnym składem. Na szczególną uwagę zasługuje kreatyna, który odgrywa ważną rolę w kulturystyce Kreatyna sprawia, że treningi stają się przyjemniejszym procesem, organizm lepiej radzi sobie z wysiłkiem, a tkanka tłuszczowa zmniejsza się dużo szybciej.  Ma rónież działanie antyoksydacyjne jak również bierze także udział w procesie syntezy kwasów żółciowych.

Jaka jest cena i gdzie można to kupić?

Suplement jest sprzedawany przez internet. Cena Mass Attack jest w przedziale: 167 – 189 zł. Nie odnotowaliśmy na razie żadnych kłopotów z przesyłką. Mass Attack nie jest obecnie dostępny w żadnej aptece.

mass attack

Mass Attack

To warto wiedzieć

Sekretem popularności suplementu Mass Attack oprócz jego dużej skuteczności jest brak ubocznych efektów, które są częste dla wielu suplementów wspomagających treningi. Skład mówi sam za siebie, bo połączenie BCAA i tauryny daje wyniki, o których marzą wszyscy sportowcy. Wprawdzie organizm ludzki posiada zdolność syntezy tauryny z aminokwasów takich jak metionina i cysteina, ale endogenna produkcja może być niewystarczająca w kontekście realnych potrzeb ustrojowych, stąd też zwraca się uwagę na znaczenie odpowiedniego spożycia tego aminokwasu wraz z dietą lub poprzez suplementację.

„MASS ATTACK to prawdopodobnie najlepsza odżywka na masę jaka można znaleźć na polskim rynku. Została stworzona z myślą o osobach” – zapewnia producent.

Trenuj z głową

Odżywianie i trenowanie to podstawa, a potem można sięgnąć po suplementy. Nie można dopuścić do sytuacji, by do żołądka trafiało coś, co nie jest bezpieczne. Przy wyborze metod budowania mięśni należy upewnić się, czy składniki są bezpieczne dla zdrowia.

Kwas hialurynowy w składzie

Karnityna i BCAA, to niejedyni bohaterowie, bo wielu chwali go za wysoką jakość i dobrą cenę. Działanie kwasu hialuronowego na skórę prowadzi do zwiększenia dostępności związków, z których komórki skóry będą mogły odtworzyć kwas hialuronowy. Suplementacja kwasu hialuronowego nie jest terapią skierowaną w jedno miejsce – kwas ten zostanie przez organizm odtworzony tam, gdzie akurat będzie potrzebny, a niekoniecznie musi to być skóra.

Istotne zalety Mass Attacka:

  • niska cena;
  • innowacyjny;
  • dużo składników.

Inną kluczową informacją jest pewne pochodzenie składników Mass Attacka, co oznacza, że suplement jest w pełni bezpieczny dla organizmu człowieka, a produkcją zajmuje się uznana marka. Można zatem założyć, że to suplement z najwyższej półki.14