Mass Kick – opinie, recenzje, cena. Gdzie kupić? (na mięśnie)

mass kick

Mass KICK

Co to jest Mass Kick?

Mass Kick to wielozadaniowy suplement diety, który ma w składzie BCAA i w nowoczesny sposób wspomaga rozbudowanie masy mięśniowej, a dodatkowo ma mocne działanie energetyzujące. Do BCAA zalicza się: leucynę, izoleucynę i walinę, należące jednocześnie do grupy aminokwasów egzogennych, czyli takich, które powinny być dostarczane z pokarmem lub też w postaci suplementu, gdyż organizm nie jest w stanie ich samodzielnie syntetyzować. W przeciwieństwie do innych aminokwasów BCAA budujących białka ustrojowe, wyróżniają się budową chemiczną – obecnością rozgałęzionego łańcucha alifatycznego bocznego, a także tym, że metabolizowane są nie w wątrobie, a przede wszystkim w tkance mięśniowej, co już samo w sobie używane bywa jako argument na rzecz traktowania ich ze szczególną uwagą,

Rewolucyjny Mass Kick jest zalecany wszystkim kobietom i mężczyznom odczuwającym problemy z rozbudowaniem mięśni, chcącym zrzucić kilka niepotrzebnych kilogramów i usprawnić procesy trawienia.

Jaki jest skład Mass Kick?

Jak wspomnieliśmy powyżej Mass Kick zawiera nowoczesne połączenie takich substancji jak: BCAA, beta-alanina, L-cytrulina i ornityna. Jeżeli od dłuższego czasu pomimo odpowiedniej diety nie możesz zbudować mięśni, a także cierpisz na przemęczenie – koniecznie wypróbuj Mass Kick. Istnieje spora ilość badań, w których suplementacja aminokwasami rozgałęzionymi w przypadku osób aktywnych fizycznie niosła za sobą pewne korzyści. Należy wspomnieć, że suplement zawiera ekstrakt z ashwagandhy, która wykazuje właściwości odmładzające, spowalnia procesy starzenia się organizmu i przeciwdziała siwieniu włosów. Ponadto zwiększa wydolność fizyczną, poprawia koordynację psychomotoryczną i zmniejsza czas reakcji.

na mięśnie

Bez wsparcia, Twoje mięśnie rosną wolniej. Daj im szansę!

Komentarze i opinie klientów

Recenzje klientów są bardzo pozytywne.

„Hey. To jest bardzo fajny suplement. Dzięki niemu zbudowałem 7 kilogramów mięśni w bardzo krótkim okresie. Obecnie czuję się taki… przypakowany i większy. Kiedyś piłem herbaty na masę, ale bardzo zwiększył się przez to apetyt ;-).”

Mass Kick spośród podobnych preparatów dostępnych na rynku wyróżnia się bardzo atrakcyjnym składem. Na szczególną uwagę zasługuje BCAA, który odgrywa ważną rolę w kulturystyce BCAA sprawia, że treningi stają się przyjemniejszym procesem, organizm lepiej radzi sobie z wysiłkiem, a tkanka tłuszczowa znika dużo szybciej. Ostatnio pojawiają się sugestie, że za ewentualne korzyści wynikające z ich przyjmowania odpowiada tylko jeden z tychże aminokwasów, a mianowicie – leucyna.

Cena i gdzie kupić?

Produkt jest sprzedawany przez internet. Cena Mass Kick jest w przedziale: 119 – 129 zł. Nie odnotowaliśmy na razie żadnych komplikacji z przesyłką.

To warto wiedzieć

Tajemnicą popularności suplementu Mass Kick oprócz jego niezwykłej skuteczności jest brak ubocznych efektów, które są częste dla wielu suplementów wspomagających treningi. Do jego produkcji zastosowano technologię posiadającą właściwości późniejszego uwalniania substancji aktywnych. W efekcie uwalniane są one w odpowiednim momencie. W toku prowadzonych w ostatnich latach badań zauważono także, iż znaczący wpływ na proces syntezy białek mięśniowych ma zawartość leucyny oraz tempo jej uwalniania i wchłaniania.

„Brak motywacji i sił, problemy z koncentracją czy ciągłe zmęczenie to przeszłość! Jego kompleksowa formuła zapewni niesamowite.” – zapewnia producent.

Mass Kick jest doskonały dla kobiet i mężczyzn, w tym również wegetarian. Preparaty zawierające BCAA mają swoje zastosowanie we wspomaganiu kształtowania ogólnie pojętej formy sportowej.5. Sloan

Mass Kick
Zalety
świetne składniki
dodatek ashwagandhy
dobre opinie
Wady
cena

Bezpieczeństwo w kulturystyce

Stosowna dieta, to bardzo ważny element życia każdego człowieka. Nie można dopuścić do sytuacji, by do żołądka trafiało coś, co nie jest przetestowane. Przy wyborze metod budowania mięśni należy upewnić się, czy składniki są bezpieczne dla zdrowia. Niektórzy specjaliści zalecają też, by na początku spożyć minimalną dawkę suplementu, by upewnić się, jak zareaguje nasz organizm.

mass kick

Ważne zalety Mass Kicka:

  • dosyć niedrogi;
  • nowoczesny;
  • dużo składników.

Jak każdy widzi, wolne dni zbliżają się coraz szybciej. W związku z tym, to doskonały okres na zbadanie obecnego rynku spalaczy tłuszczu, które w tym okresie cieszą się rosnącą popularnością. Mowa tu o boosterach dla kulturystów – największych pomocnikach wielu osób, które całą zimę pracowały nad swoją niekorzystną sylwetką. W sieci znajdują się setki ludzi, którzy chwalą się swoimi spektakularnymi przemianami z Mass Kickem. Pierwsze co należy powiedzieć o tym środku to to, że nie jest to kolejny przereklamowany bubel, co ewidentnie potwierdza jego niezwykle przemyślany i bogaty skład, o którym wspomnieliśmy powyżej.

Kolejną kluczową informacją jest naturalne pochodzenie składników, co oznacza, że jest on w pełni bezpieczny dla organizmu człowieka, niezależnie od płci. Inną ważną wzmianką jest zespół, który pracował przy powstaniu produktu, składający się z wyłącznie z wyspecjalizowanych biotechnologów i dietetyków.