Torby męskie skórzane Brodrene – opinie, jakie najlepsze?

Męskie torby cieszą się sporą popularnością. Opinie są jednoznaczne, bo klienci potwierdzają, że skórzane markowe torby są, po prostu eleganckie. Poniżej zestawienie trzech eleganckich skórzanych toreb dla mężczyzn.

1. Męska czarna torba podróżna od Brodrene

Torba Brødrene BL11 (czarna) jest wyjątkowo modnym dodatkiem, którym wyróżnisz się podczas każdej podróży. To idealne uzupełnienie eleganckiego designu w stylu retro – sprawdzi się zarówno w pracy, podczas spotkania biznesowego oraz podróży. Torba uszyta jest z dobrej jakościowo skóry w dwóch kolorach – brązowym i czarnym. Idealnie zaprojektowane wnętrze umożliwia szybkie pakowanie. Zapinana na metalowe sprzączki, posiada wygodny uchwyt oraz odpinany pasek, dzięki czemu możesz założyć ją na ramię. Wewnętrzne kieszenie pomieszczą dokumenty oraz przedmioty codziennego użytku. To wyjątkowa struktura materiału, wspaniałe połączenie walorów estetycznych i funkcjonalności.brodrene torba meska

Firma Brodrene gwarancją jakości i stylu

Torba Brødrene BL11B znakomicie sprawdzi się podczas męczących podróży służbowych oraz krótkich wypadów poza miasto, czy podczas spotkań biznesowych. Regulowany pasek na ramię umożliwia łatwe i bezpieczne dostosowanie torby do wzrostu. Z kolei w komorze głównej znajduje się kieszonka na zamek, w której można schować kilka osobistych przedmiotów.

Wyjątkowa struktura materiału, wspaniałe połączenie walorów estetycznych i funkcjonalności.

Dane produktu

Czarna torba podróżna BLB11 ma często wybierane wymiary: 36 x 24 x 10 cm. Co najważniejsze, otrzymuje się na nią aż 24 miesięczną gwarancję. Bez wątpienia torby Brødrene, to dobry wybór dla zwolenników miejskiego szyku i prostej elegancji. Oryginalny projekt zapewnia wszechstronność zastosowań i wyjątkową wytrzymałości.

Gdzie kupić? Jaka jest cena?

Torby marki Brodrene osiągają najniższe ceny w sklepach internetowych. Cena tego modelu waha się w przedziale: 450 – 549 zł. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję “złóż zamówienie” i wypełnić formularz dostawy. Umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24 godziny od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia przesyłki pobraniowej.

2. Męska brązowa torba podróżna Brodrene

Torba Brødrene BL10 (czarna) jest wyjątkowo modnym dodatkiem, którym wyróżnisz się podczas każdej podróży. Idealnie zaprojektowane wnętrze umożliwia szybkie pakowanie. Torba wykonana jest oczywiście ze skóry naturalnej dostępnej w 3 modnych kolorach. Wnętrze torby wyścielone jest tkaniną w kolorze czerwonym lub czarnym do wyboru. To wyjątkowa struktura materiału, wspaniałe połączenie walorów estetycznych i funkcjonalności.

Brodrene gwarancją jakości i stylu

Torba Brødrene znakomicie sprawdzi się podczas męczących podróży służbowych oraz krótkich wypadów poza miasto. Regulowany pasek na ramię umożliwia łatwe i bezpieczne dostosowanie torby do indywidualnych upodobań. Zaś w komorze głównej znajduje się kieszonka na zamek, w której można schować kilka osobistych przedmiotów.

Dodatkowym atutem jest możliwość szerokiego otwarcia torby, więc w łatwy sposób można ja spakować i rozpakować.

Dodatkowym atutem jest możliwość szerokiego otwarcia torby, więc w łatwy sposób można ja spakować i rozpakować.

Dane produktu

Ciemno brązowa torba podróżna typu Casual ma często wybierane wymiary: 54 x 34 x 24 cm. Co najważniejsze, otrzymuje się na nią aż 24 miesięczną gwarancję. Bez wątpienia torby Brødrene to idealny wybór dla zwolenników miejskiego szyku i prostej elegancji. Dzięki oryginalnemu projektowi, wszechstronności zastosowań i wyjątkowej wytrzymałości, marka świetnie pasuje do dynamicznego trybu życia.

3. Skórzana torba podróżna dla modnego mężczyzny

Torba Brødrene BL10 (czarna) jest bardzo modnym dodatkiem, którym wyróżnisz się podczas każdej podróży. Perfekcyjnie zaprojektowane wnętrze umożliwia swobodne pakowanie. Torba wykonana jest oczywiście ze skóry naturalnej dostępnej w 3 modnych kolorach. Z kolei wnętrze torby wyłożone jest tkaniną w kolorze czerwonym lub czarnym do wyboru.

Marka Brodrene gwarancją jakości

Torba Brødrene znakomicie sprawdzi się podczas podróży służbowych oraz krótkich wypadów poza miasto. Regulowany pasek na ramię umożliwia łatwe i bezpieczne dostosowanie torby do indywidualnych potrzeb. Zaś w komorze głównej znajduje się kieszonka na zamek, w której można schować osobiste przedmioty.

Brødrene to nowoczesna elegancja oparta na klasycznych wartościach.

Brødrene to nowoczesna elegancja oparta na klasycznych wartościach.

Dane produktu

Czarna torba podróżna typu Casual ma często poszukiwane wymiary: 54 x 34 x 24 cm. Co najważniejsze, otrzymuje się na nią aż 24 miesięczną gwarancję! Produkty Brødrene to idealny wybór dla zwolenników miejskiego szyku i prostej elegancji. Dzięki unikatowemu projektowi, wszechstronności zastosowań i wyjątkowej wytrzymałości, marka świetnie pasuje do dynamicznego trybu życia.

4. Skórzana torba podróżna dla każdego mężczyzny

Torba Brødrene BL10 jest bardzo modnym dodatkiem, którym wyróżnisz się podczas każdej podróży. Idealnie zaprojektowane wnętrze torby umożliwia swobodne pakowanie. Torba wykonana jest oczywiście ze skóry naturalnej dostępnej w 3 modnych kolorach. Z kolei wnętrze torby wyłożone jest tkaniną w kolorze czerwonym lub czarnym do wyboru.

Marka gwarancją jakości

Brødrene BL10 znakomicie sprawdzi się podczas podróży służbowych oraz krótkich wypadów poza miasto. Regulowany pasek na ramię umożliwia łatwe i bezpieczne obniżenie torby. Zaś w komorze głównej znajduje się kieszonka na zamek, w której można schować bardziej osobiste przedmioty.

torby skórzane

Brødrene to świadomy wybór jakości oraz indywidualności, która olśniewa za każdym razem.

Dane produktu

Torba podróżna ma popularne wymiary: 54 x 34 x 24 cm. Co najważniejsze, otrzymuje się na nią 24 miesięczną gwarancję! Produkty Brødrene to idealny wybór dla zwolenników miejskiego szyku i elegancji. Dzięki unikatowemu projektowi, wszechstronności zastosowań i wyjątkowej wytrzymałości, marka idealnie pasuje do dynamicznego trybu życia.

Gdzie kupić męskie torby? Jaka jest cena?

Torby Brodrene notują najniższe ceny w sprzedaży wysyłkowej. Cena tego modelu waha się w przedziale: 575 – 649 zł. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać opcję złóż zamówienie i wypełnić formularz dostawy. Umowa zawarta z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia, czyli średnio 24h od zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia przesyłki pobraniowej.