Handy Heater – mini grzejnik do kontaktu

Mały grzejnik elektryczny Handy Heater, to proste i lekkie urządzenie, które należy jedynie podłączyć do prądu. Działa szybko, a dzięki wysokiej mocy 370 W ogrzewa nawet do 20 metrów powierzchni. Ze strony producenta dowiadujemy się, że w ten prosty sposób można ogrzać sypialnię, łazienkę, garaż albo warsztat. To łatwy i szybki sposób na zmianę zimnego pokoju w przytulny kącik.

Kurkuma na raka
Ranking elektrolitów
Szczepionka na raka?

Jakim cudem to maleństwo tak dobrze ogrzewa?

Mini grzejnik Handy Heater (czyt. handi hiter) wykorzystuje nowoczesną technologię termoceramiczną, dzięki czemu ogrzewa lepiej niż jego ogromne i nieporęczne odpowiedniki za dużo wyższą cenę. Z kolei wbudowany termostat pozwala na ustawienie temperatury od 15 do 32 stopni, a po osiągnięciu wyznaczonego przez nas maksymalnego pułapu, wyłączy się automatycznie. Jeśli temperatura spadnie mini grzejnik ponownie się włączy, by utrzymać właściwą temperaturę. Urządzenie doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach z nieszczelnymi drzwiami lub oknami.

Handy Heater LIVINGTON

Ten mały i wąski grzejnik świetnie dopasowuje się do każdego miejsca.

Cechy produktu:

  • mały i kompaktowy;
  • ogrzewa powierzchnię nawet do 20m2;
  • wysoka moc 370 W;
  • nowoczesna technologia termoceramiczna;
  • 2-stopniowy system ogrzewania;

Warto zauważyć, że urządzenie posiada programowalny 12-godzinny timer oraz 2-stopniowy system ogrzewania: szybkie lub zwykłe. Użytkowanie jest bezpieczne, a nienagrzewająca się obudowa chroni ręce przed oparzeniami.

Handy Heater dobrze wygląda i dużo potrafi

Handy Heater dobrze wygląda i dużo potrafi

mini grzejnik elektryczny