Handy Heater – mini grzejnik do kontaktu

mini grzejnik elektryczny
Mały grzejnik elektryczny Handy Heater, to proste i lekkie urządzenie, które należy jedynie podłączyć do prądu. Działa szybko, a dzięki wysokiej mocy 370 W ogrzewa nawet do 20 metrów powierzchni. Ze strony producenta dowiadujemy się, że w ten prosty sposób można ogrzać sypialnię, łazienkę, garaż albo warsztat. To łatwy i szybki sposób na zmianę zimnego pokoju w przytulny kącik.

Jakim cudem to maleństwo tak dobrze ogrzewa?

Mini grzejnik Handy Heater (czyt. handi hiter) wykorzystuje nowoczesną technologię termoceramiczną, dzięki czemu ogrzewa lepiej niż jego ogromne i nieporęczne odpowiedniki za dużo wyższą cenę. Z kolei wbudowany termostat pozwala na ustawienie temperatury od 15 do 32 stopni, a po osiągnięciu wyznaczonego przez nas maksymalnego pułapu, wyłączy się automatycznie. Jeśli temperatura spadnie mini grzejnik ponownie się włączy, by utrzymać właściwą temperaturę. Urządzenie doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach z nieszczelnymi drzwiami lub oknami.

Handy Heater LIVINGTON

Ten mały i wąski grzejnik świetnie dopasowuje się do każdego miejsca.

Cechy produktu:

  • mały i kompaktowy;
  • ogrzewa powierzchnię nawet do 20m2;
  • wysoka moc 370 W;
  • nowoczesna technologia termoceramiczna;
  • 2-stopniowy system ogrzewania;

Warto zauważyć, że urządzenie posiada programowalny 12-godzinny timer oraz 2-stopniowy system ogrzewania: szybkie lub zwykłe. Użytkowanie jest bezpieczne, a nienagrzewająca się obudowa chroni ręce przed oparzeniami.

Handy Heater dobrze wygląda i dużo potrafi

Handy Heater dobrze wygląda i dużo potrafi