Multicooker Molino – urządzenie do gotowania

Molino Multicooker

Co to jest Multicooker Molino?

Urządzenie Multicooker Molino o pojemności 10 litrów, to doskonały sposób na zdrowe gotowanie. Bowiem pozwala na smażenie beztłuszczowe, z pomocą gorącego powietrza. Multicooker z powodzeniem zastąpi piekarnik, toster, grill, mikrofalówkę, przenośny grill, parowar i frytkownicę.

Zalety urządzenia do gotowania Molino

Dzięki Molino produkty zachowują smak smażonych potraw, pozwalając na gotowanie bez zbędnego tłuszczu i bałaganu. Jak wiadomo przyrządzanie dań na patelni wymaga ciągłego przewracania i sprawdzania stopnia wysmażenia potrawy. Ale Multicooker Molino samodzielnie przewraca przyrządzane jedzenie i dzięki temu możemy być pewni, że potrawa będzie równomiernie zarumieniona. Urządzenie posiada szeroki zakres temperatur aż do 230 °C i pozwala na precyzyjne gotowanie, a nienagrzewająca się obudowa chroni ręce przed oparzeniami.

Multicooker

W zestawie: urządzenie, pojemnik rotacyjny do smażenia w gorącym powietrzu, ruszt do umieszczania potrawy na wybranej wysokości i
szczypce do wyjmowania potraw.

Bez wątpienia, to prosty sposób na wprowadzenie zdrowej diety i ograniczenie spożywanych tłuszczy i kalorii. W Mulino przyrządzisz zdrowszą wersję frytek, nuggetsów czy kotletów lub paluszków z sera, które podczas tradycyjnego smażenia na patelni aż ociekają tłuszczem. Multicooker przyda się zarówno podczas codziennego gotowania obiadu, jak i przygotowywania przekąsek.

Sprzęt jest łatwy w użyciu, posiada cyfrowy programator z wieloma opcjami do wyboru i co najważniejsze – moc 1300 W. Można w nim nie tylko smażyć, ale i dusić, piec, grillować, gotować na parze czy piec na rożnie.