Myjka soniczna do twarzy Sonic

Rewolucyjna myjka soniczna do twarzy Sonic, pulsuje ponad 3 tys. razy na minutę i dzięki temu złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka, brud i sebum. Ponadto zmniejsza pory, a także redukuje widoczność linii mimicznych oraz zmarszczek.
Myjka pulsacyjna ułatwia usuwanie makijażu i poprawia wchłanianie kremów. Urządzenie łączy w sobie tzw. technologię soniczną z miękką, silikonową szczoteczką. Jest delikatna do codziennego użytku i nie podrażnia skóry.

myjka soniczna

Myjki sonicznej można używać do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Urządzenie jest w pełni wodoszczelne, dzięki czemu nadaje się do użytku w wannie lub pod prysznicem. Jednak nie należy jej jednak zanurzać w wodzie, a gdy tak się stanie – powinno się ją pozostawić do osuszenia.

Higiena twarzy sprzętem sonicznym

Rozwiązania soniczne polegają na zastosowaniu silnika elektrycznego zamieniającego energię fal lub drgań akustycznych w ciele stałym na makroskopową pracę mechaniczną. Do konstrukcji silników sonicznych wykorzystuje się najczęściej akustyczne fale powierzchniowe oraz drgania elementów piezoelektrycznych.

Coraz większe zanieczyszczone powietrze, spaliny, klimatyzacja, kurz, codzienny makijaż sprawiają, że trudno jest zachować zdrowy i świeży wygląd skóry twarzy. Tradycyjne mycie lub używanie drogich kosmetyków nie pomoże jeśli nasza skóra nie będzie czysta. Używanie myjki sonicznej do twarzy Sonic zwiększa skuteczność pielęgnacji, a specjalnie dobrane częstotliwości pracy usuną warstwę sebum i czarne punkciki. Warto zaznaczyć, że produkt jest ekonomiczny – nie trzeba wymieniać szczoteczek.

Cechy produktu:
głęboko oczysci skórę
złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka
usuwa brud i sebum
prosta, intuicyjna obsługa
nowoczesna technologia soniczna
3 tryby działania
13 poziomów intensywności
wodoszczelna

Myjka Sonic posiada 2 końcówki: oczyszczającą z 700 włoskami i masującą, oraz 3 praktycznymi programy: codzienne oczyszczanie, głębokie oczyszczanie oraz masowanie. Wystarczy zwilżyć twarz wodą i nałożyć żel, którym na co dzień myjemy twarz.

myjka elektryczna do twarzy

Używanie myjki

Lekko zwilżamy myjkę i okrężnymi ruchami przesuwamy po różnych częściach twarzy: pod oczami, na strefie T, policzkach i brodzie.
Podczas codziennej higieny, myjki używamy łącznie przez 3 minuty, a przy głębokim oczyszczaniu – przez 5 minut. Następnie spłukujemy twarz wodą. Przy trzy minutowym używaniu, raz naładowana myjka działa aż do 40 dni, zaś w stanie czuwania nawet do 120 dni.