Najlepsze hulajnogi elektryczne TOP 5 – Ranking 2019

Hulajnogi elektryczne stały się kolejnym “must have”, ale moda ta jest całkowicie uzasadniona, bo czy szybkie przemieszczanie się bez spalin, może mieć przeciwników? Zatem zapraszamy na ranking najlepszych hulajnóg dostępnych w polskich sklepach.

Ranking hulajnóg elektrycznych 2019 rok

Poniżej prezentujemy ranking TOP 10 najlepszych hulajnóg elektrycznych, które warto poznać. Bowiem zaczyna się poważny boom na hulajnogi dla osób dorosłych. Chyba nikogo to nie dziwi, bo czyż nie kuszącym wydaje się wiatr we włosach bez wysiłku, spalin, OC i AC?

Najlepsze hulajnogi elektryczne w 2018

5. Pulse Performance

hulajnoga pulse

Hulajnoga Pulse Performance to idealny prezent dla dzieci i młodzieży. Jest przeznaczony dla osób w wieku 8 lat i starszych o wadze do 55 kg. Hulajnoga elektryczna wyposażona jest w 24-woltowy akumulator, który zapewnia do 40 minut jazdy na jednym naładowaniu.

Hulajnoga ma 100-watowy silnik napędzany łańcuchem. Pozwala to na prędkości do 15 km/h. Jest również zbudowana z myślą o trwałości i niezawodności. Bowiem stalowa rama zapewnia, że ten skuter będzie działał przez wiele lat.

Pulse Performance ma również unikalną żółtą i czarną kolorystykę. Sam footboard ma czarno-biały wzór podobny do Zebry. Ten modny design sprawi, że dzieciaki będą szczęśliwe!

Jednak ten sprzęt nie nadaje się dla dorosłych i pracujących profesjonalistów. Silnik obsługuje tylko ciężary do 55 kg. Więc jeśli chcesz, aby hulajnoga była lepsza dla starszego, rozważ sprzęt z trochę silniejszym silnikiem.

Zalety Wady
tani sprzęt do 55 kg

 

4. Pulse Performance Products GRT-11 – Royal Blue

hulajnogi

Skuter GRT-11 z funkcją Pulse Performance zapewnia doskonałą propozycję dla rodziców szukających skutera dla swoich dzieci. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku 8 lat i starszych o wadze do 55 kg.

Hulajnoga wyposażona jest w łatwy w obsłudze układ przepustnicy, który jest szybko uruchamiany kciukiem. Układ hamulcowy jest wbudowany w tylnej części skutera i aktywowany przez umieszczenie ciśnienia. Z kolei rama również jest wykonana ze stali w celu zapewnienia  bezpieczeństwa i niezawodności.

Akumulator 12-woltowy pozwala na 50 minut ciągłej jazdy. Jest to lepszy wynik niż w poprzednich produktach. Jednak dłuższy czas jazdy wiąże się z pewnym kosztem sprzętu…

Silnik w GRT jest słabszy niż w poprzednich produktach. Bowiem ma tylko 80 watów i zapewnia prędkość tylko do 12 km na godzinę. To sprawia, że skuter jest nieco wolniejszy niż inne produkty. W dodatku lokalizacja układu hamulcowego nie jest najlepsza, bo znajduje się na tylnym kole i wymaga nacisku, aby prawidłowo zadziałał. Jest to mniej wygodne niż w modelach z tradycyjnymi mechanizmami hamowania.

Zalety Wady
stalowa rama do 12 km/h

3. Razor E125

Razor E125

Razor E125 to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych. Obsługuje zawodników ośmiu i starszych o wadze do 55 kg. Dostępny jest w trzech różnych kolorach, które są odpowiednie dla chłopców i dziewcząt.

Ta hulajnoga ma w pełni regulowaną kierownicę dostosowaną do różnych wysokości. Posiada również łatwo dostępny hamulec ręczny. Z kolei przepustnica jest również wbudowana w kierownicę i jest aktywowana za pomocą drążka obrotowego.

Silnik jest zdolny do osiągnięcia prędkości 10 km na godzinę, dlatego spada w rankingu gdzieś pomiędzy poprzednimi modelami wspomnianymi powyżej. Niestety, pełne naładowanie baterii zajmuje nawet do 12 godzin, a maksymalny czas ładowania do 24 godzin.

Kolejną potencjalną wadą tego sprzętu jest sposób aktywacji silnika. Aby aktywować hulajnogę, należy najpierw ręcznie wyskoczyć do 5 km/h (aby włączyć silnik elektryczny). Gwarancja oferowana przy zakupie hulajnogi jest również mniej niż idealna. Bowiem, gwarancja jest ważna tylko 90 dni.

Zalety Wady
dobre hamulce, ciekawy design długie ładowanie

2. Razor RX200 Electric Off-Road Scooter

Razor E125

Dla osób z obszarów wiejskich, nawierzchnia dla hulajnóg może być nieco ograniczona. Razor RX200 jest w stanie obsłużyć trudniejszy teren niż inne. To sprawia, że jest to idealny pomysł na prezent dla osób, które mieszkają na obszarach wiejskich, gdzie nawierzchnia jest nierówna.

Razor RX200 obsługuje osoby, którzy mają 13 lat i więcej oraz o wadze do 70 kg z prędkością do 20 km/h. Opony są specjalnie zaprojektowane do obsługi unikalnego terenu przy zachowaniu bezpieczeństwa i kontroli skutera. Czas ładowania wynosi do 12 godzin z zalecanym maksymalnym czasem ładowania 24 godziny.

Sprzęt posiada solidne hamulce tarczowe i przełożenie skrzyni biegów. Zapewniają one moment obrotowy potrzebny do pokonywania nierównego terenu z dodatkową siłą hamowania. Zapewnia to również zwiększone bezpieczeństwo i sporą niezawodność.

Niestety, ten skuter nie jest odpowiedni dla wszystkich ze względu na jego maksymalną masę nośną wynoszącą 70 kg. Jest to jednak idealny pomysł na prezent dla nastolatków szukających sposobu na spędzenie wolnego czasu w plenerze.

Zalety Wady
niezła cena, niezła prędkość długie ładowanie

1. DreamMax

dreammax

Hulajnoga elektryczna DreamMax jest idealny dla osób dorosłych szukających sposobu na uproszczenie lokalnych podróży. hulajnoga wyposażona jest w 24-woltową baterię litowo-jonową o dużej pojemności. Te typy akumulatorów zwykle zapewniają zwiększoną niezawodność przy dłuższym okresie eksploatacji.

Sprzęt ma jasne światło LED z przodu, które łatwo oświetla Twoją drogę do podróży w nocy. Ma również świetny wyświetlacz, który pokazuje takie rzeczy, jak aktualny poziom naładowania baterii, prędkość i aktualny sprzęt.

Jedną z najlepszych cech tego skutera jest jego niewielka waga. DreamMax waży nieco ponad 7 kg i składa się w zaledwie czterech prostych krokach, co zapewnia łatwy transport i przechowywanie. Zredukowana waga wynika z unikalnych konstrukcji. Sprzęt wykonany jest z włókna węglowego, co zapewnia doskonałą wytrzymałość, a jednocześnie znacznie zmniejsza jego masę.

Jak można się domyślić, rama z włókna węglowego niesie ze sobą zwiększony koszt. Podobnie jak w przypadku rowerów wykonanych z tego samego materiału, cena zakupu jest znacznie wyższa niż w przypadku tradycyjnych modeli z ramą stalową.

Zalety Wady
dobra bateria, lekka wysoka cena