Nike Air Monarch IV – opinie, ceny i sklepy (buty sportowe)

Nike Air Monarch IV

Nike Air Monarch IV

Buty Nike Air Monarch IV na medal!

Tym razem, zabieramy się za Nike i ich flagowy produkt, czyli buty sportowe Nike Air Monarch 4. Wielu twierdzi, że to jedne z najbardziej pożądanych produktów Nike’a w tym sezonie. Na początku byliśmy sceptyczni, ale teraz już wiemy dlaczego te buty mają dobrą renomę.

Zobacz opinie na ich oficjalnej stronie >

Dlaczego Air Monarch?

Dlatego Air Monarch IV, bo mamy tutaj idealną proporcję ceny do jakości. Zresztą jak piszemy poniżej, parametry są takie same, jak w innych produktach pięć razy droższych. Bowiem dzięki podeszwie środkowej z pianki Phylon i skórzanej cholewce, są to Nike’i lifestylowe i na siłownię. Zapewniają lekkość, amortyzację i trwałe wsparcie dla stopy. Ponadto elastyczne nacięcia umożliwiają wykonywanie swobodnych ruchów przy każdym kroku.

Jakie zalety tych Nike’ów?

  • skórzana cholewka daje trwałość i wsparcie;
  • środkowa podeszwa z pianki Phylon z poduszką gazową na całej długości odpowiada za lekkość i amortyzację.
  • zewnętrzna podeszwa ze zróżnicowanym bieżnikiem odznacza się niezłą trwałością i przyczepnością na różnych nawierzchniach.
  • fajne kolorki: Biel/Metaliczne srebro

Jakie opinie i komentarze o tych butach?

Poniżej komentarze tłumaczone z angielskiego:

“Zdecydowanie polecam te, ale chciałabym, żeby zrobiły dodatkowe w różnych kolorach. Te jasnozielone wyglądają niesamowicie. Kiedyś nosiłem Air Jordans, dopóki nie skończyłem 50 lat, więc musiałem założyć szersze buty.”

“Kupiłem te buty do pracy, to druga para, którą kupiłem. Są bardzo wygodne, ale lepiej nie zamoczyć ich w wodzie, bo będziesz miał do czynienia z dźwiękiem zgrzytania wody wpływającej na podeszwę!”

“Te buty świetnie nadają się do noszenia na co dzień i do wszystkich sportów, takich jak bieganie, tenis, koszykówka … Są bardzo dobrze wykonane, skóra + tkanina jest bardzo gruba, a także masywna podeszwa z dużym wysięgnikiem, więc bardzo trudno jest zranić się jednak trochę po ciężkiej stronie. Mają pełnowymiarową jednostkę powietrzną, a poduszka jest świetna !! “

Cena, sklepy i gdzie kupić?

Zalecamy zakup butów w oryginalnych sklepach, bo wówczas mamy pewność, że nie będzie problemów z gwarancją. Cena Nike Air Monarch IV w zależności od sklepów oscyluje w kwocie: 229 zł – 289 zł.

Zobacz cenę Nike Air Monarch w oryginalnym sklepie >

buty

Te buty świetnie nadają się do codziennego noszenia oraz do uprawiania sportu.

Powodzenia!