Nutri Express Multiblender – mikser szybkoobrotowy

Nutri Express Multiblender
Blender Nutri Express został stworzony z myślą o wszystkich mniej lub bardziej zabieganych. Teraz zdrowy i pyszny napój, za sprawą specjalnej pokrywki, zabierzesz ze sobą bezpośrednio w pojemniku blendera. Z Nutrition Express zrobienie zdrowych soków, zup i smoothies zajmie tylko chwilę. Urządzenie pracuje niezwykle szybko i cicho, więc zdrowe drugie śniadanie przyrządzisz przed pracą i nie zbudzisz pozostałych domowników.

Nutri Express i noże typu: pirania

Cała tajemnica miksera tkwi w jego wyjątkowo ostrych nożach, nie bez powodu nazwanych piranią. Są one hartowane lodem i wykonane z mocnej stali. Dlatego wsypane do pojemnika ziarno, szybko zamienia się w mąkę. Jeśli do zmielonych orzechów dodasz śmietanki – uzyskasz pyszny orzechowy krem. Jednak wydajność urządzenia leży po stronie jego mocy, czyli 17 000 obrotów na minutę. Jest to bardzo duża szybkość niedostępna w urządzeniach starszego typu.

Ale Nutri Express Multiblender, to nie tylko napoje, bo przyrządzisz w nim również zupy, sosy, a nawet lody. Oprócz tego doskonale sprawdzi się przy siekaniu twardych produktów – serów, orzechów, a nawet kostek lodu. Skuteczne ostrza poradzą sobie niemal każdym produktem.

zupa z blendera

Zupę krem przygotujesz w kilka sekund. Blender zmiksuje też liście bazylii i kawałki mięsa

Oprócz pojemników do miksowania i pokrywek otrzymujesz również duży pojemnik, idealny do przygotowywania kremowych zup. Ponadto, nie trzeba czekać, aż danie ostygnie – możesz wlać do pojemnika gorącą zupę i od razu blendować.

W zestawie otrzymujesz:

  • blender;
  • nasadka z ostrzami typu „pirania”;
  • pojemnik 500 ml;
  • pojemnik 250 ml;
  • pokrywka do napojów;
  • pokrywka z sitkiem;
  • żaroodporny dzbanek 1 l + pokrywka.