O nas – Redakcja Tojestokazja.pl

O nas, czyli, co robimy i po co

Strona ToJestOkazja.pl zawiera recenzje popularnych produktów, które można kupić w sklepach internetowych i stacjonarnych. Piszemy recenzje, sprawdzamy komentarze w internecie i oceniamy dany produkt. Staramy się być obiektywni i rzetelni. Nasze rankingi mają za zadanie wyłonić produkty godne uwagi, które zasługują na promocję w internecie.

Na naszej stronie przeczytasz opisy produktów z popularnych kategorii zamieszczonych poniżej:

  • Zdrowie i Uroda
  • Technologia (komputery, nowinki technologiczne)

Najlepsze z najlepszych

Dokładamy wszelkich starań, by po przeczytaniu recenzji klient miał prostszą drogę w dokonaniu decyzji o zakupie. Dlatego zamieszczamy również rankingi popularnych produktów. W rankingach recenzujemy najlepsze produkty w danej kategorii. Staramy się, by nasze rankingi najlepszych produktów były tworzone przez dwóch redaktorów, a źródłami są zazwyczaj opinie w internecie. Mamy nadzieję, że lektura naszych opinii będzie dla Was przydatna.

Nasza redakcja

Obecnie na portalu Tojestokazja.pl piszą cztery osoby: Maja, Aga, Mateusz i Kamil. Zapewniamy, że nasz redakcja jest obeznana w internecie i dobrze znamy sklepy internetowe.

Mapa Strony

Mapa XML

Kontakt

Polityka Prywatność i RODO

Mamy nadzieję, że powyższe informacje pomogą Państwu w poruszaniu się po tym portalu. Zapraszamy do kontaktu przez Facebook >