Opaski kompresyjne unisex Skins Calf Tights MX Essentials

Rewolucyjna opaska kompresyjna na łydkę Skins MX Essentials Unisex to wsparcie dla wszystkich sportowców, którzy intensywnie przygotowują się do zawodów oraz tych osób, które pragną szybko zregenerować mięśnie po starcie lub wyczerpującym treningu. Opaska Skins Calf Tights gwarantują poprawę komfortu przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej termoregulacji, o co dba innowacyjna technologia adaptacji.

Jak działają opaski kompresyjne?

Głównym zadaniem opasek kompresyjnych jak i całej odzieży kompresyjnej jest wspomaganie krążenia krwi, dotlenianie mięśni i przyspieszanie usuwania toksyn i produktów przemiany materii. Dzięki opaskom mięśnie się wolniej męczą i można dłużej biec na tym samym poziomie intensywności. To wszystko za sprawą kompresji, która w opaskach jest rozłożona na poszczególne części ciała. Najsilniejsze działanie jest w rejonie kostki a najsłabsze pod kolanem. Dzięki temu każda cześć kończyny uciskana jest optymalnie, a krew nie zalega w mięśniach tylko jest na bieżąco z nich usuwana.

opaski kompresyjne

Dzięki nowej technologii kompresji, opaska Skins MX zapewni wsparcie, jakiego potrzebujesz, zapewniając korzyści związane z cyrkulacją krwi wewnątrz mięśni. Zapewnia stabilność mięśni podczas aktywności, a także przyspiesza regenerację włókien po intensywnym treningu lub zawodach.

Kurkuma na raka
Ranking elektrolitów
Szczepionka na raka?

Technologia Memory MX

Konstrukcja paneli z tkaniny MX usprawnia pracę organizmu sportowca w zakresie funkcji biomechanicznych i gwarantuje poprawę krążenia, a także odprowadza zbyt dużą ilość wilgoci ze stref problematycznych.

Kontrolowana kompresja ścięgna Achillesa

Narażone na kontuzje ścięgno Achillesa, dzięki unikalnemu krojowi opaski kompresyjnej Skins, uzyska stabilność i ucisk ułatwiający regenerację nawet przy bardzo intensywnej aktywności fizycznej.

Technologia adaptacyjna

Konstrukcja tkaniny sprawia, że gospodarka cieplna będzie regularna. Opaska Skins utrzymuje ciepło w niskich temperaturach i dba o sprawne odprowadzenie nadmiaru ciepła, gdy trenujesz bardzo intensywnie.

Główne zalety opasek Skins Calf Tights MX:
gwarantuje poprawę krążenia
zapewnienie optymalnej termoregulacji
kompresji jest rozłożona na poszczególne części ciała
pasują zarówno na damski, jak i męski typ łydki
chronią przed poparzeniami słonecznymi (wysoki filtr UV50+)
dzięki odblaskowemu logotypowi będziesz dobrze widoczny po zmroku