AfricanMango900 na odchudzanie

AfricanMango900, to nowoczesny preparat, który przyśpiesza proces odchudzania. Tajemnica sukcesu suplementu leży w naturalnym składzie opartym na ekstrakcie z afrykańskiego mango. African Mango jest produktem opracowanym ze szczególną starannością, w oparciu o naturalne komponenty. Jak informuje producent, w składzie nie znajdziemy sztucznych wypełniaczy i szkodliwych substancji. Skoncentrowany ekstrakt z afrykańskiego mango, to najlepsza rekomendacja dla tego produktu i szansa na widoczne rezultaty odchudzania.

Co jest głównym składnikiem African Mango 900?

African Mango 900 jest stworzony na bazie koncentratu z afrykańskiego mango – owocu z gatunku Irvingia gabonensis. Występuje ona głównie na terenach wschodniej Afryki i jest świetnym źródłem pożywienia dla tamtejszej ludności ze względu na miąższ, który zawiera odżywcze białko oraz niepowtarzalny smak owoców. Jak, czytamy w internecie, przeprowadzone badania potwierdziły również wspomaganie odchudzania w szerokim znaczeniu tego słowa.

mango afrykańskie

Gabonensis Irvingia uprawiane w Środkowej i Zachodniej Afryce obfituje w owoce podobne do mango znanego z polskich sklepów, które są jadalne i powszechnie spożywane przez bardzo już długi czas. Ale, to właśnie nasiona zyskały uznanie i są uważane za bardzo skuteczny sprzymierzeniec w spalaniu tłuszczu podczas odchudzania.

W Stanach Zjednoczonych o afrykańskim mango zrobiło się głośno za sprawą dr. Mehmata Oza, który sam wypróbował tabletki z ekstraktem i po pierwszym miesiącu ich stosowania ponoć stracił ok. 3,18 kg. bez dokonywania jakichkolwiek modyfikacji w swojej diecie i ćwiczeń fizycznych. Potem zaczął polecać suplementy na bazie afrykańskiego mango swoim pacjentom, a dodatkowo opowiedział o swoim odkryciu w programie Oprah Winfrey, co oczywiście przyczyniło się do wzrostu popularności tego owocu. Jak donosi Wikipedia, niektórzy naukowcy potwierdzają odchudzające właściwości tego owocu, jednak inni podchodzą sceptycznie do wyników ich badań i ostrzegają, że bez diety i ćwiczeń nie da się osiągnąć spektakularnych efektów.
Pewne jest to, że ekstrakt zawarty w AfricanMango900 zawiera spore ilości błonnika, dlatego trzeba mieć pewność, czy taka dawka nie zaburzy wchłaniania istotnych minerałów i składników odżywczych oraz prawidłowej perystaltyki jelit. Mangowiec zawiera duża ilość witaminy A i E, które dobrze wpływają na skórę i oczy. Duża ilość witaminy C, którą zawiera wspomoże w utrzymaniu odporności i wchłanianiu żelaza. Nie można zapomnieć o magnezie, potasie czy miedzi które mają wielki wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.
african mango

Afrykańskie mango zawiera też polifenole, które jak doprowadzają do zmniejszania się złogów tłuszczu, dzięki temu organizm zaczyna sięgać po zapasy, których przecież chcemy się pozbyć.

AfricanMango900
Suplement AfricanMango900 ma formę średniej wielkości kapsułek.

Działanie AfricanMango900

Ze strony producenta dowiadujemy się, że badania jakościowe nad suplementem zostały przeprowadzone w grupie 100 osób. Ponoć połowa z nich regularnie zażywała dzienną porcję AfricanMango900 przez 2 miesiące, a pozostałym osobom podano placebo. Później wykonano pomiary tkanki tłuszczowej i porównano do spadku wagi. Ponadto wywiad z grupą badanych osób na temat ich apetytu i przyzwyczajeń żywieniowych dał pozytywny obraz, na podstawie którego można stwierdzić wysoką skuteczność działania produktu.

Zażywanie AfricanMango wpłynęło na przyśpieszenie odchudzania, ograniczyło apetyt i uregulowało przemianę materii u osób, które codziennie przyjmowały po dwie kapsułki ekstraktu z mango. Producent zapewnia, że testy potwierdziły, że grupa osób, która stosowała ten suplement średnio zmniejszyła swoją wagę o prawie 8,26%. U osób, które przyjmowały bezwartościowe placebo procent wagi zmalał o jedyne 1,46%.

Dane o produkcie, wysyłce itp

Jak podaje producent, w jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, które wystarczą na miesiąc stosowania. Należy przyjmować 2 kapsułki AfricanMango900 dziennie, popijając je dużą ilością wody. Nie zaleca się jednak przyjmowania preparatu kobietom w ciąży, karmiącym oraz osobom niepełnoletnim. Nie należy stosować go również przy nadwrażliwości na jakikolwiek jego składnik. W każdej chwili można zwrócić nieotwarty produkt, jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że nie spełnia oczekiwań. Przesyłki na terenie Polski wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich. Zamówiony towar dociera do klienta w ciągu jednego, dwóch dni roboczych od daty zamówienia.