CleanMaxx 3 w 1 – urządzenie sprzątające dom i samochód

3 w 1 cleanmaxx

Nie lubisz sprzątać, a wszędobylskie okruchy i kurz wprawiają Cię w stan furii? Zatem musisz spróbować nowoczesnego urządzenia Cleanmaxx, które sprawia, że dbanie o porządek staje się dziecinnie proste.

CleanMaxx 3 w 1 do domu i samochodu

CleanMaxx, to wielofunkcyjny produkt, który bez wątpienia powinien znaleźć się w każdym domu, a nawet w samochodzie. Ponieważ do każdego sprzątania potrzebne jest kilka urządzeń, stworzono odkurzacz, który sprawdzi się w każdych warunkach. Odkurzacz CleanMax jest lekki, łatwy w użyciu i komfortowy. Co najważniejsze, można przenosić go z miejsca na miejsce ponieważ kabel jest zbędny!

Odkurzacz do samochodu, czy mieszkania?

Bez wątpienia CleanMax jest bardzo potrzebny w samochodzie. Dzięki niemu szybko posprzątasz okruchy po chrupkach i zalegający w szczelinach kurz. Ale również przyniesiesz go do domu, gdzie odkurzysz biurko, blat kuchenny i fotele.
Funkcjonalne urządzenie spełnia kilka ważnych zadań:
– urządzenie do czyszczenia okien
– odkurzacz na sucho
– odkurzacz na mokro
– do gładkich powierzchni

cleanmaxx
CleanMax posprząta wnętrze samochodu, kuchnie, łazienkę i pokoje.

Jedną z ważniejszych funkcji urządzenia jest możliwość mycia nim okien, dzięki czemu nie trzeba już męczyć się z papierowymi ręcznikami i myjkami które często zostawiał smugi.

Techologia Clean Maxx?

Sprzęt jest prosty i zarazem nowoczesny. Zasilanie odbywa się przez akumulator o danych technicznych: 7,2V/1,3Ah. Pozwala to na 30 minutowe sprzątanie bez przerwy. W komplecie znajduje się praktyczna zawieszka, która pozwoli na trzymanie urządzenia w odpowiednim miejscu, by zawsze mieć je pod ręką.

Znajdź nas:
error