Kankusta Duo Forte – spalacz tłuszczu

kankusta duo

Sekret skuteczności kapsułek Kankusta Duo Forte tkwi w wyjątkowym połączeniu silnych substancji wpływających na spalanie tłuszczu. W przeciwieństwie do innych preparatów, które zawierają jeden a najwyżej dwa z tych składników, KankustaDuo łączy moc czterech substancji, a każda z nich wpływa na proces odchudzania w inny sposób.

Główne zalety Kankusta Duo

  • wspomaganie spalania kalorii przez 24h/dobę;
  • wspomaganie usuwania cholesterolu i toksyny z organizmu;
  • wpływ na zwiększenie energii;
  • łagodzenie uporczywych skutków nadwagi;
wykres kankusty duo forte

Jak widać Kankusta Duo Forte może mieć zbawienne działanie na odchudzanie

Co najciekawsze, producent zapewnia, że jeśli w 30 dni nie schudniesz minimum 14 kg i nie zbijesz cholesterolu o przynajmniej 60 punktów, to otrzymasz zwrot całej wpłaty. Wystarczy, że odeślesz do producenta puste opakowanie po kapsułkach.

Co zawiera Kankusta Duo?

Składnik 1 – Morwa biała
Owoce morwy pojawiające się pod koniec lipca, mają słodki smak i zawierają: glukozę, fruktozę, sacharozę, maltozę, oraz kwasy organiczne. Są bogactwem flawonoidów, czyli związków usprawniające usuwanie z organizmu wolnych rodników, o działaniu przeciwnowotworowym. Dzięki zawartości pektyn wpływają na prawidłowe funkcjonowanie jelit, poprzez poprawę perystaltyki, zatem regulują proces wypróżniania. Z kolei garbniki działają ściągająco na błonę śluzową przewodu pokarmowego.

Składnik 2 – Jagody Acai
Naturalny związek przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej poprzez nasilenie procesu termogenezy. Pomaga również regulować poziom cukru we krwi. Dzięki stałemu dostarczaniu jagód acai do organizmu możliwe jest przyśpieszenie metabolizmu nawet do 300%.

Składnik 3 – Garcinia Cambogia
Ma potwierdzone działanie zdrowotne i odchudzające. Od wieków jest stosowana w tradycyjnej medycynie chińskiej i hinduskiej. Jest najbogatszym źródłem kwasu hydroksycytrynowego HCA, który korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, zmuszając organizm do szybszego spalania cukru i glukozy.

Składnik 4 – Wyciąg suchy z malin
Niedawno odkryte źródło wielu cennych antyoksydantów i witamin. Wyciąg wpływa na podniesienie temperatury ciała, dzięki czemu znacznie przyspiesza przemianę materii. Wspomaga organizm w usuwaniu toksyn i innych zbędnych produktów przemiany materii.