Reprostal – na problemy z prostatą i przerost gruczołu

reprostal
Naturalne składniki preparatu Reprostal dbają o prawidłowy przepływ moczu i wspierają płodność u mężczyzn. Chronią również komórki przed stresem oksydacyjnym, nie powodując skutków ubocznych dla zdrowia. Reprostal pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji rozrodczych oraz właściwego poziomu testosteronu we krwi.

Problemy z prostatą?

Prostata jest gruczołem, który jest częścią męskiego układu rozrodczego, a zlokalizowany jest tuż pod pęcherzem moczowym. Funkcją gruczołu krokowego jest udział w wytwarzaniu płynu nasiennego, który w znacznym stopniu wpływa na płodność. U zdrowej osoby wielkość prostaty porównywalna jest do objętości kasztana, zaś przerośnięta prostata zwiększa swoje rozmiary i zaczyna uciskać cewkę moczową, zwężając jej ujście. Przykrym skutkiem jest dyskomfort w funkcjonowaniu dróg moczowych.

Utrudniony i spowolniony przepływ moczu oraz częsta potrzeba wizyt w toalecie znacznie utrudniają funkcjonowanie. Bóle w podbrzuszu to tylko jeden z uporczywych symptomów powiększonej prostaty. Negatywne zmiany w jej funkcjonowaniu mogą powodować również zaburzenia płodności, problemy ze wzwodem i osłabione popędu.

Jak informuje producent Reprostalu, produkt cieszy się uznaniem specjalistów z dziedziny urologii, którzy potwierdzają jego korzystny wpływ na zdrowie oraz kompleksowy skład, usprawniający funkcjonowanie dróg moczowych.

przerośnięta prostata
Reprostal korzystnie wpływa na dolegliwości związane z przerośniętą prostatą.

Co zawiera Reprostal?

JEŻÓWKA WĄSKOLISTNA – to tradycyjny lek Indian na ukąszenia węży i inne rany skóry. Stosowali ją również jako środek przeciwbólowy przy bólach zębów i gardła. Korzystnie wpływa na gruczoł prostaty i jego funkcjonowanie. Jeżówka stymuluje również powstawanie interferonu, substancji organicznej, która pełni ważną rolę w układzie odpornościowym organizmu.

PALMA SABAŁOWA – zmniejsza częstotliwość oddawania moczu, łagodzi przykre dolegliwości podczas opróżniania pęcherza moczowego. Ekstrakt z palmy wykorzystywany jest głównie do leczenia stanów związanych z nienowotworowym powiększeniem gruczołu krokowego. Może mieć zastosowanie w leczeniu łysienia androgennego i w skórnych przypadłościach typu trądzik, łojotok czy zaskórniki.

POKRZYWA – działa pozytywnie na układ moczowy i wzmacnia organizm.

ŻURAWINA – wpiera działanie układu moczowego oraz zapobiega jego infekcjom.

CYNK – pomaga w utrzymaniu płodności i funkcji rozrodczych oraz dba o wysoki poziom testosteronu we krwi.

SELEN – niszczy wolne rodniki, bierze udział w procesie spermatogenezy.

WITAMINA E – ochrania komórki przed działaniem oksydantów.

(źródło: Rośliny_lecznicze – Wikipedia, reprostal pl)

Zażywanie, dawkowanie i uwagi

Jak informuje producent, Reprostal jest w pełni bezpieczny i naturalny, przeznaczony dla mężczyzn, którzy będą mogli stosować go bez obaw, ponieważ jest oparty na naturalnych składnikach. Ze względu na zawartość palmy sabałowej oraz jeżówki wąskolistnej nie należy stosować go u dzieci poniżej 12. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących. Zażywa się go rano i wieczorem po posiłku (jedną kapsułkę). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ponadto zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie należy stosować go przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.