Ostrzałka do noży Fiskars roll-sharp

Ostrzałka

Ostrzałka Fiskars Roll-sharp gwarantuje, że twoje noże będą zawsze w pełni gotowe do użycia. Ceramiczny wkład zdecydowanie ułatwia ostrzenie, a antypoślizgowa powłoka zapewnia stabilność podczas pracy. Ostrzałka wykonana jest z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym, więc będzie trwałym elementem kuchennego wyposażenia. Łatwo utrzymasz ją w czystości, można bowiem myć ją w zmywarce.

Zobacz też:

Jak wiadomo, ostrzałka jest niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Fiskars Roll-sharp zalecana jest do ostrzenia wszystkich noży także ząbkowanych. Odpowiednia jest zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych osób i nie wymaga dostępu do elektryczności. Jest łatwa w obsłudze i skutecznie szlifuje ostrze każdego rodzaju noży. Po użyciu zapewnia ostrość przez długi czas. Z kolei antypoślizgowa podstawa ostrzałki Fiskars gwarantuje bezpieczeństwo podczas ostrzenia.

Jak działa ostrzałka Fiskars?

Za pomocą tej ostrzałki można ostrzyć noże – także z ząbkami. Należy umieścić ostrzałkę na płaskim podłożu, po czym przesunąć przez nią ostrze noża do tyłu i do przodu. Można mieć pewność, że ostrzenie odbywa się pod właściwym kątem. Aby nóż został naostrzony z obu stron, należy przesuwać go zarówno do tyłu, jak i do przodu. Następnie nóż należy spłukać gorącą wodą i osuszyć.
Roll-Sharp Fiskars

Coś więcej o marce Fiskars

Fiskars to czołowy dostawca produktów konsumenckich dla domu, ogrodu czy rekreacji na świeżym powietrzu. Grupa może poszczycić się silnym portfolio międzynarodowych marek, które zyskały uznanie wielu konsumentów. Około roku 1630 założono hutę stali w Antskog, a w 1641 r. – w Billnäs. Firma Fiskars rozpoczęła działalność w 1649 r. i dziś jest jedną z najstarszych firm europejskich.
W roku 1822 hutę stali wraz z wioską Fiskars kupił aptekarz z Turku, Johan Jacob Julin. W tym czasie huta stali prowadziła aktywną działalność, a produkcja koncentrowała się na przetwarzaniu żelaza. Gdy w 1832 r. założono w Fiskars pierwszą w Finlandii fabrykę sztućców, asortyment produkowanych wyrobów, oprócz noży, powiększył się o widelce i nożyczki.

Od 2008 roku Fiskars nieustannie ewoluuje w stronę firmy skupionej na oferowaniu wydajnych, zintegrowanych dóbr konsumenckich. Korporacja Fiskars zatrudnia około 9000 pracowników w firmach o różnych nazwach i sprzedaje swoje wyroby w ponad 100 krajach.

Kolor biały
Wymiary 15x5x3 cm
Materiał tworzywo sztuczne ze szklanym włóknem