Paski Cristal – opinie, recenzje, cena. Gdzie kupić?

paski cristal

Paski Cristal Ultra White

Co to są paski Cristal?

Paski Cristal to unikalny produkt do wybielania zębów, gdzie nadtlenek wodoru to główny składnik. Produkt zawiera naturalne, a jednocześnie wyjątkowo skuteczne komponenty, które dbają o twoje zeby i jednocześnie silnie je wybielają.

“Cristal Ultra White to debiutująca na rynku seria preparatów do domowego wybielania zębów, stworzona po to, byś mógł cieszyć się swoim pięknym uśmiechem i czerpać jak największą radość z życia” – zapewnia producent.

Komentarze i opinie klientów

Refleksje klientów są bardzo pozytywne. Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś niezadowolona konsumentka, ale w momencie tworzenia tego posta, znaleźliśmy tylko pozytywne rekomendacje.

“Z tego czego się ucieszyłam to fakt że paski w żaden sposób nie sprawiły że moje zęby stały się bardziej wrażliwe, również nie miałam problemu z dziąsłami i tak naprawdę podczas całej kuracji nie miałam z nimi żadnych nieprzyjemności. Na sam koniec chcę wam pokazać jak paski prezentują się w trakcie noszenia na zębach bodajże tutaj jest to 7 dzień kuracji”

Jak działają Paski Cristal?

Narzekasz na żółte zęby? Jest na to eliksir. Nowoczesne paski Cristal Ultra White są polecane zarówno kobietom i mężczyznom zauważającym problemy z żółtymi zębami. Środek dostępny jest w łatwej do użycia postaci, która w przeciwieństwie do wielu innych produktów tego rodzaju, posiada bardzo dużą wchłanialność. Dlatego wszystkie zawarte w paskach składniki aktywne mają szansę lepiej wniknąć w powierzchnię zęba. Cienkie, elastyczne paski zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasować się do zębów. Bezpośredni kontakt zawartego w żelowym pasku nadtlenku wodoru aktywnie usuwa przebarwienia, z którymi nie poradzi sobie nawet najlepsza pasta do zębów. Te domowe preparaty dzięki wygodzie użytkowania biją rekordy popularności. Sklep internetowy Cresto proponuje tylko oryginalne i niezwykle skuteczne produkty.

paski na wybielanie

Składniki Cristal?

Cristal zawiera wyjątkowe połączenie takich substancji jak: nadtlenek wodoru, kwas poliakrylowy (carbomer) i wodorotlenek sodu. Jeżeli od dawna pomimo stosownych past nie możesz pozbyć się nalotu na zębach – koniecznie wypróbuj pasków Cristal. Producent jest pewien, że szybko dostrzeżesz duże różnice. Jeżeli jednak paski nie spełniają Twoich oczekiwań, zastanów się, czy aplikujesz odpowiednią ilość lub, czy nie nadużywasz kawy tuż po wybielaniu.

Co warto wiedzieć?

Innowacyjne paski Cristal zdobyły uznanie osób w różnym wieku. Korzystne efekty jego stosowania są widoczne bardzo szybko. Pozytywnie wypowiadają się o nim również klienci cierpiący, którzy wybielali zęby w salonie dentystycznym. Ważne jest to, że praktycznie nikt po kuracji nie odnotował skutków ubocznych.

Dodatkowe informacje

Cristal Ultra White na żółte zęby spośród podobnych pasków dostępnych na rynku wyróżnia się bardzo innowacyjnym składem. Na szczególną uwagę zasługuje nadtlenek wodoru, który odgrywa ważną rolę w organizmie. Nadtlenek wodoru sprawia, że wybielanie zębów staje się przyjemniejszym procesem i nie ma efektów ubocznych (jeśli stosujesz go według zaleceń). Jak możemy przeczytać na innych stronach internetowych nadtlenek wodoru nie powoduje skutków ubocznych i odgrywa istotną rolę w wybielanie zębów.

Tajemnicą popularności pasków Cristal oprócz ich niezwykłej skuteczności jest brak efektów ubocznych, które są typowe dla wielu suplementów wspomagających rozjaśnianie zębów. Do produkcji pasków zastosowano technologię posiadającą właściwości powolnego uwalniania substancji aktywnych. Dlatego uwalniane są one w odpowiednim momencie, co zmniejsza wszelkie niedogodności związane z ich aplikowaniem.
Ważnym udogodnieniem jest brak nieprzyjemnego zapachu i smaku preparatu. Podczas aplikowania pasków, mozesz normalnie funkcjonować 😉

crest

Jaka jest cena i gdzie można to kupić?

Paski są sprzedawany przez internet. Cena jednego opakowania jest w przedziale: 50 – 60 zł. Nie odnotowaliśmy obecnie żadnych kłopotów z przesyłką. Preparat nie jest obecnie dostępny w żadnym sklepie lub aptece.

Apteka, sklep czy internet?

Kwas poliakrylowy (carbomer) i wodorotlenek sodu, to niejedyni bohaterowie tego produktu. Wiele osób chwali go za wysoką jakość i dobrą cenę. Obecnie nie dysponuje tym produktem żadna apteka ani sklep stacjonarny. Twórca produktu dopuszcza wprowadzenie go do aptek w przyszłości, jednak obecnie jest to niemożliwe ze względu na zbyt wysokie marże, które spowodowałyby poważne podwyższenie cen. Zachęcamy do zakupu paskó Cristal na oryginalnej stronie internetowej producenta, gdyż jest to jedyna pewna możliwość zakupu produktu najwyższej jakości, oryginalnego i przechowywanego w odpowiednich warunkach. Ostrzegamy też przed zakupem podróbek, które choć tańsze, nie działają równie skutecznie.

Poniżej zalety Cristal:

  • dobre recenzje;
  • szybkie wybielenie;
  • niska cena.