Piekarnik do chleba Lakeland 16147, 11 programów

piekarnik do chleba

Cóż może być przyjemniejszego niż zapach świeżo upieczonego chleba. Z wypiekaczem Lakeland 16147 pieczenie prawdziwego chleba będzie banalnie proste. Urządzenie wyposażone jest w 11 automatycznych programów, m.in.: bezglutenowy, ultra szybki, zagniatania ciasta na pizzę i bułki, opóźniony start czy pełnoziarnisty.

Obsługa piekarnika jest super łatwa, głównie, za sprawą cyfrowego panelu. W pokrywie znajduje się okno przez które można kontrolować cały proces pieczenia. Wypiekacz został pokryty nieprzywierającą powłoką, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu. Małe wymiary pozwalają na poręczne przechowywanie, nawet w małych kuchniach. Elegancki, kompaktowy wypiekacz został zaprojektowany tak, by nie zajmować zbyt dużo miejsca w kuchni. Jednak posiada ważne funkcje; 11 programów pieczenia i moc 530 W.

Pieczenie własnego chleba nigdy nie było tak proste! To nie tylko nieograniczone możliwości komponowania smaków, bo domowy chleb jest również dużo zdrowszy.

Producentem tego małego piekarnika jest angielska firma Lakeland, która powstała jako biznes rodzinny prowadzony w garażu. Początkowo sprzedawano torebek do zamrażania żywności, by w ciągu kolejnych lat funkcjonowania zwiększyć ofertę do 4000 oryginalnych rozwiązań za przystępną cenę.
Obecnie Lakeland jest pionierem na rynku sprzedaży unikalnego asortymentu do domu i ogrodu oraz inspirujących prezentów, szczycący się 50-letnim doświadczeniem w branży.

Cechy piekarnika (wypiekacza):
★ 11 automatycznych programów
★ Możliwość kontroli pieczenia dzięki oknie w pokrywie
★ Kompaktowe wymiary
★ Funkcja zagniatania ciasta na pizzę i bułki
★ Praktyczne programy, takie jak: opóźniony start, szybki czy bezglutenowy
★ Cyfrowy wyświetlacz
★ Elegancki wygląd
Dane techniczne:
Moc: 530 W
Kolor: biały
Wymiary: 31 x 21.5 x 25cm
Pojemność: 0,5 kg
Wtyczka do polskich gniazdek 220-230V 50/60Hz
W opakowaniu:
Produkt
Karta gwarancyjna
Instrukcja obsługi w oryginale
Paragon/faktura
Opakowanie oryginalne lub zastępcze