Portfel damski Ochnik – skórzany

Ochnik portfel czarny

Portfel damski marki Ochnik (model 187) wykonany jest z wysokiej jakości, naturalnej skóry bydlęcej w kolorze czarnym. Posiada 5 kieszeni na banknoty w tym jedna zamykana na solidny suwak. 13 miejsc na karty, w tym jedna przeźroczysta, sprawiają, że z pewnością pomieścisz wszystkie rodzaj kart, których każdy posiada coraz więcej (basen, kino, siłownia, komunikacji miejskiej, tankowania itp).

Mamy też duży bigiel na monety wewnątrz i dodatkowe 2 kieszenie na cokolwiek, a całość zamykana na zatrzask.Te elementy nie tylko zachwycają oryginalnym i eleganckim wyglądem, ale także profesjonalnym wykonaniem. Na odporność i trwałość “Ochnika” wpływają wysokojakościowe materiały, z których został wykonany.

Cechy produktu:
Model: 187
Kolor Czarny
Wymiary: 10 x 21 cm
Kieszenie na bilon: 1
Kieszenie na karty: 13
Zamykane kieszenie: 1
Przegrody na banknoty: 1
Kieszenie zamykane na zatrzask: 1
Materiał: skóra licowa – naturalna

Skóry licowa portfela Ochnik, to odpowiednio wyprawiona wierzchnia warstwa skóry o gładkiej strukturze. Licowanie skóry wykonuje się w celu podniesienia walorów estetycznych powierzchni. warto zaznaczyć, że skóry licowane są bardziej odporne na zabrudzenia i wilgoć, co ma duże znaczenie w przypadku portfela, który często jest wyjmowany i eksploatowany. Licowanie polega na obróbce mechanicznej i pokryciu skóry odpowiednimi woskami w celu uzyskania pożądanej struktury i właściwości.

Marka Ochnik gwarancją stylu i jakości

Marka OCHNIK istnieje na polskim rynku od przełomowego roku 89, zatem już od ponad 25 lat. Historia firmy bierze swój początek od zwyczajnego pragnienia posiadania skórzanej kurtki, które z upływem czasu przerodziło się w wielkie marzenie o przedsiębiorstwie zdobywającym uznanie dzięki wyrobom wysokiej jakości.

Obecnie marka Ochnik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących galanterię i odzież skórzaną. O jakości wyrobów świadczą: szlachetne skóry, niepowtarzalne wzornictwo, perfekcyjne wykończenie oraz duże doświadczenie producenta.

Ambicją FIRMY jest tworzenie marki modnej, nowoczesnej i rozpoznawalnej. Jednak wizerunek i prestiż budowany jest nie tylko w oparciu o produkty, ale także o miejsca, w których są oferowane, ludzi, którzy je tworzą, a potem sprzedają. Ochnik ceni sobie uczciwość, dbałość o ludzi oraz społeczną odpowiedzialność, dlatego przykładają najwyższą wagę do wspierania tych, którzy tej pomocy potrzebują.

nagroda styl

Ochnik był laureatem nagrody „Twój STYL”. Uroczystość odbyła się 21 stycznia na Mińskiej 65.

Bo portfel, to ważna rzecz...

Portfel jest przedmiotem niezwykle przydatnym, a czasami i niezastąpioną rzeczą, która jest nie tylko swoistym magazynem budżetu, ale i podkreślającym styl i dobry gust właściciela danego akcesorium. Najlepszym skórzanym portfelem będzie ten, który po prostu podoba się Tobie najbardziej, który idealnie zmieścić się w dłoni, który cieszy oko i powoduje tylko najbardziej jasne i pozytywne emocje. Musi być rzeczą, którą z dumą będziesz wyjmować z torebki podczas robienia zakupów, pokażesz go znajomym i pochwalisz się jego obecnością wśród swoich akcesoriów.

Tylko portfel z dobrej skóry będzie właściwie przechowywać pieniądze i będzie można rozkoszować się nim przez dłuższy czas. Dlatego przed zakupem portfela, upewnij się, że materiał, z którego jest wykonany, nie ma fałdy, zagnieceń, zarysowań i innych wad.

duzo kieszonek w portfeluDamski portfel marki ochnik