Portfel męski Ochnik – skórzany, czarny

Portfel męski marki Ochnik (model 106) wykonany jest z wysokiej jakości, naturalnej skóry bydlęcej w kolorze czarnym. Posiada 3 kieszenie na banknoty w tym jedna zamykana na solidny suwak. 3 miejsca na karty, w tym jedna i 2 kieszenie dodatkowe sprawiają, że z pewnością pomieścisz wszystkie rodzaj kart, których każdy posiada coraz więcej (basen, kino, siłownia, tankowania, komunikacji miejskiej itp).

Zobacz też:

Ma też duży bigiel na monety wewnątrz, a całość zamykana na mocny zatrzask.Te elementy nie tylko zachwycają oryginalnym i eleganckim wyglądem, ale także profesjonalnym wykonaniem. Na odporność i trwałość tego modelu „Ochnika” wpłynęły wysokojakościowe materiały, z których został wykonany.

Cechy produktu:
Model: PL-106
Kolor Czarny
Wymiary: 11 x 9,5 x 2 cm
Kieszenie na bilon: 1
Kieszenie na karty: 3
Zamykane kieszenie: 1
Przegrody na banknoty: 2
Kieszenie zamykane na suwak: 1
Materiał: skóra licowa – naturalna

Skóry portfela Ochnik, to odpowiednio wyprawiona wierzchnia warstwa skóry o gładkiej strukturze. Bowiem licowanie skóry wykonuje się w celu podniesienia walorów estetycznych powierzchni. Warto zauważyć, że skóry licowane są bardziej odporne na wilgoć i zabrudzenia, co ma duże znaczenie w przypadku portfela, który, przecież, często jest wyjmowany i eksploatowany. Licowanie skóry polega na obróbce mechanicznej i pokryciu jej odpowiednimi woskami w celu uzyskania pożądanej struktury i właściwości.

Portfel męski Ochnik

Marka Ochnik gwarancją jakości

OCHNIK istnieje na polskim rynku od 1989 roku, zatem już z nami od ponad 25 lat. Historia firmy bierze swój początek od prostego pragnienia posiadania skórzanej kurtki, które z upływem czasu przerodziło się w wielkie marzenie o wielkim przedsiębiorstwie zdobywającym uznanie dzięki wyrobom wysokiej jakości.

Obecnie marka Ochnik, to jedna z wiodących marek oferujących galanterię i odzież skórzaną. O jakości ich wyrobów świadczą: szlachetne skóry, niepowtarzalne wzornictwo, perfekcyjne wykończenie oraz doświadczenie pracowników.

Celem marki Ochnik jest tworzenie rzeczy modnych, nowoczesnych i rozpoznawalnych. Jednak wizerunek i prestiż budowany jest nie tylko w oparciu o produkty, ale również o miejsca, w których są oferowane, ludzi, którzy je tworzą i w rezultacie sprzedają. Ochnik ceni sobie uczciwość, dbałość o pracowników oraz społeczną odpowiedzialność, dlatego przykładają najwyższą wagę do wspierania tych, którzy tej pomocy potrzebują.

Nagroda dla Ochnika

w 2015 r. Ochnik był laureatem nagrody „Twój STYL”. Uroczystość odbyła się 21 stycznia w Warszawie.

Portfel świadczy o statusie społecznym?

Portfel jest przedmiotem niezwykle ważnym, a czasami i niezastąpioną rzeczą, która jest nie tylko swoistym magazynem gotówki, ale i podkreślającym styl i dobry gust właściciela akcesorium. Dobrym skórzanym portfelem będzie ten, który po prostu podoba się Tobie najbardziej, który idealnie zmieścić się w kieszeni, który cieszy oko i powoduje tylko najbardziej jasne i pozytywne emocje. Musi być taką rzeczą, którą z dumą będziesz wyjmować z plecaka podczas robienia zakupów, pokażesz go znajomym i pochwalisz się jego obecnością wśród swoich akcesoriów. Tylko portfel z dobrej skóry będzie właściwie przechowywać pieniądze i będzie można rozkoszować się nim przez dłuższy czas. Zatem przed zakupem portfela, upewnij się, że materiał, z którego jest wykonana, nie ma fałdy, zagnieceń, zarysowań i innych wad.

Portfel czarny Ochnik