Power Pressure Cooker XL ciśnieniowy multiwar elektryczny

Power Pressure Cooker XL jest urządzeniem kuchenny, które zupełnie odmieni codzienne przygotowywanie posiłków. Pozwoli przygotować pyszne dania dla całej rodziny i znacznie zaoszczędzić czas spędzony w kuchni.

Power Pressure (Preszer) pozwala gotować, piec, a także przygotowywać zdrowe dania na parze. Dzięki powłoce nieprzywierającej nie trzeba używać tłuszczu ani martwić się przypalonym jedzeniem. Tajemnicą Pressure Cookera jest przygotowywanie smacznych potraw pod ciśnieniem – dzięki temu pozostają soczyste i bardzo aromatyczne. Są również gotowe znacznie szybciej.

Z tym urządzeniem zaoszczędzisz mnóstwo czasu, bo przygotowuje ono potrawy do 70% szybciej niż tradycyjny piekarnik. Idealnie ugotowane warzywa na parze będą gotowe w 2 minuty, a pyszne zupy w 10. Z kolei makaron z sosem przygotujesz w 5 minut i to bez wcześniejszego gotowania wody.
Power Pressure Cooker XL

Cooker posiada pojemny garnek wewnętrzny o pojemności 5 l. Zatem z łatwością przygotujesz w nim potrawy dla całej rodziny.

Gotowanie na parze z Power Pressure

Urządzenie umożliwia gotowanie na parze, co jest szczególnie ważne dla osób dbających o zdrowie. W pożywieniu przygotowanym w ten sposób zachowuje się więcej składników odżywczych, witamin i minerałów. Warzywa pozostają wilgotne i świeże. Para zmiękcza włókna znajdujące się w pożywieniu, a tym samym sprawia, że jest ono łatwiejsze do strawienia. Gotowanie na parze pozwala utrzymać czystość w kuchni, ponieważ przebiega bez oleju, dymu i bałaganu.

power preszer

Urządzenie Power Pressure, to wysoka jakość za niską cenę.

Urządzenie posiada specjalne programy przeznaczone do różnych produktów i potraw. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk i gotowe. Wśród opcji gotowania znajdziesz m.in. specjalny program do zup, wolnego gotowania, mięsa czy gotowania na parze. Przygotowywanie posiłków dodatkowo ułatwia czytelny elektroniczny wyświetlacz.

Głowne zalety Pressure Cooker:

  • dania gotowe do 70% szybciej;
  • specjalne programy do różnych produktów i potraw;
  • gotowanie i pieczenie pod ciśnieniem;
  • powłoka nieprzywierająca;
  • duża pojemność: 5 litrów;
  • wewnętrzny garnek można myć w zmywarce.