Prawa zwierząt. Pomoc dla schronisk, 1 procent podatku

pomoc zwierzętom 1 % podatku

W związku z tym, że przez tę stronę mamy szansę dotrzeć do większej grupy osób, postanowiliśmy zmotywować Was do przekazania 1% podatku na jakiekolwiek schronisko. Jeden procent, to bardzo niewiele, ale jeśli przekaże go 100 osób, to uzbiera się znacząca kwota. Lecz jeśli marny 1% przekaże 1000 osób, to można zrobić wiele, by koty, pieski i inne “kochadła” cierpiały mniej.

Warto zauważyć, że fundacje i schroniska, to nie tylko karmienie zwierząt. To również organizacja kampanii społecznych uczulających na cierpienie zwierząt, których wciąż tworzy się za mało.

Petycja w “Egzekucją Ustawy o ochronie zwierząt”

Podpisz petycję dotyczącą Egzekucji przepisów karnych Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o ochronie zwierząt przez organy ścigania i sądy powszechne. Większość spraw dotyczących znęcania się nad zwierzętami jest umarzana już na poziomie prokuratury rejonowej. Zaledwie 19% spraw zakończyło się wniesieniem do sądu aktu oskarżenia. w 86% wyroków pozbawienia wolności za znęcanie się nad zwierzętami jest orzekanych w zawieszeniu!
Przejdź na stronę petycji >

Poniżej przedstawiamy listę schronisk, którym można przekazać 1% podatku. To jest naprawdę proste, i naprawdę potrzebne!

Fundacja Niechciane i Zapomniane – http://niechcianeizapomniane.org/ – KRS 0000265877

Fundacja Animalia – http://fdz-animalia.pl/ – KRS: 0000248335

Przytul psa – http://przytulpsa.pl/ – KRS: 0000319418

Pomagamy Shar-Pei – http://www.fundacja-sharpei.pl/ – undacja.shar_pei@interia.pl

FUNDACJA “GŁOSEM ZWIERZĄT” – http://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/ – Numer KRS: 0000373309
Dzięki!