RaspberryKetone700 – keton malinowy na spalanie

RASPBERRYKETONE700

RaspberryKetone700 to nowy suplement diety dla tych, którzy chcą raz na zawsze rozprawić się z nadmiarem tkani tłuszczowej i ustabilizować przemianę materii. Środek zawiera wyciągi z owoców maliny właściwej, owoców gorzkiej pomarańczy, liści zielonej herbaty, nasion guarany i owoców acai, czyli składników najczęściej używanych w suplementach na odchudzanie.
Składniki pochodzenia naturalnego sprawiają, że RaspberryKetone jest całkowicie bezpieczny i skuteczny.

ketony malinowe rasberry

Suplement RASPBERRY KETONE700 przyspiesz metabolizm lipidów i węglowodanów.

Co zawiera Raspberry Ketone 700?

Suplement zawiera tzw. ketony malinowe, które są naturalnie występującymi polifenolami roślinnymi, które odpowiadają za charakterystyczny smak i zapach owoców malin. Bowiem odkryto, że ketony potrafią skutecznie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej poprzez proces termogenezy.Działanie ketonów opiera się głównie na podnoszeniu stężenia hormonu adiponektyny który w organizmie odpowiada za poziom glukozy i procesy metaboliczne.

Jak wiadomo, maliny mają działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, zawierają witaminy z grupy B, C i E, które wpływają na wzmocnienie układu odpornościowego. Jad donosi producent, udowodniono, że polifenole zawarte w malinach opóźniają procesy starzenia i korzystnie wpływają na wygląd skóry.

Skład suplementu

Wciągi z owoców maliny właściwej, owoców gorzkiej pomarańczy, liści zielonej herbaty, nasion guarany i owoców acai. Jagody Acai mają właściwości prozdrowotne, również odchudzające. Przyczyniają się do przyśpieszenia metabolizmu, a tym samym sprawiają, że możliwa jest utrata masy ciała.

W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, które wystarczą Ci na miesiąc stosowania. Pamiętaj, aby nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

RaspberryKetone700 zawiera aktywne składniki pochodzenia naturalnego, które sprawiają, że preparat jest całkowicie bezpieczny i skuteczny. Możesz stosować go bez żadnych obaw, ponieważ został stworzony pod okiem profesjonalistów.