Star Shower – Reflektor laserowy z pilotem

reflektor laserowy z pilotem

Star Shower – Reflektor laserowy z pilotem

Star Shower to świetna alternatywa dla tradycyjnych świątecznych lampek, bez których nie mogą się obejść żadne święta. Nowoczesny reflektor wyświetla tysiące zielonych lub zielono-czerwonych światełek na fasadzie budynku czy po prostu w pokoju. To najtańszy, oryginalny i najprostszy sposób na świąteczną dekorację.

Cechy Reflektora Star Shower:

  • piękna iluminacja fasady bez długiego montażu;
  • oświetli aż 300 metrów kwadratowych powierzchni;
  • 6000 zielonych lub zielono-czerwonych światełek;
  • 2 tryby do wyboru – iluminacja statyczna albo ruchoma;
  • energooszczędnyróżne wzory oświetlenia.

Nie musisz już męczyć się z łańcuchami światełek, których rozwieszanie jest długotrwałe i zazwyczaj pracochłonne. Wystarczy, ze wbijesz reflektor Star Shower w trawnik i zyskasz piękną iluminację całej fasady budynku.

System jest zaopatrzony w 2 wersje oświetlenia do wyboru: statyczne albo ruchome światełka, dzięki czemu twoja fasada przyciągnie jeszcze więcej spojrzeń. Do wyboru masz różne wzory oświetlenia – każdego dnia możesz dowolnie zmieniać dekorację.

star shower

Reflektor Star Shower Motion można wykorzystać na różne okazje np ślub, czy urodziny.

Star Shower emituje światło na ponad 100 metrów i jest w stanie oświetlić aż 300 metrów kwadratowych. Możesz z jego pomocą pięknie udekorować fasadę domu bez męczenia się z łańcuchami mało efektywnych światełek. Laser zużywa aż 99% mniej energii niż tradycyjne łańcuchy lampek. Ponadto jest wodoodporny, co oznacza, że deszcz nie będzie mu straszny.