Revolyn Ultra – opinie, recenzje, cena i sklep

revolyn ultra

Tabletki Revolyn Ultra, to innowacyjna kompozycja substancji, które uznawane są za najsilniejsze i najskuteczniejsze w odchudzaniu. Unikalny skład suplementu powstał w wyniku prac brytyjskich dietetyków, którzy wybrali kilka najsilniej działających substancji naturalnych. Bez wątpienia Revolyn, to rewolucja w odchudzaniu.

Jaki jest skład Revolyn Ultra?

Yerba mate – badania kliniczne oraz epidemiologiczne wykazały, że regularne spożywanie yerba mate zapobiega rozwojowi miażdżycy, ale również wspomaga proces odchudzania. Yerba mate hamuje aktywność enzymu trawiennego – lipazy trzustkowej, która trawi tłuszcze.

Resweratrol – esencja wina w kroplach. Jest syntezowany przez rośliny z użyciem enzymu syntazy stilbenowej. Stwierdzono, że u myszy powoduje wzorzec ekspresji genów zbliżony do występującego w diecie mniej kalorycznej. Badacze uważają, że związek ten jest odpowiedzialny za tzw. francuski paradoks, czyli wyjątkową w Europie Zachodniej średnią długość życia Francuzów, którzy zazwyczaj stosują tłustą i niezdrową dietę.

Zielona herbata – przyśpiesza przemianę materii. Ma nieocenione właściwości wspomagające leczenie sporej liczby dolegliwości i zapobiegający wystąpieniu wielu innych. Odgrywa rolę we wchłanianiu i trawieniu pożywienia, hamuje angiogenezę, powoduje redukcję masy ciała poprzez nasilenie termogenezy (zespół procesów fizjologicznych i metabolicznych oraz reakcji behawioralnych , których celem jest wytworzenie ciepła dla utrzymania stałej temperatury ciała)

Eleuterokok kolczasty – jego systematyczne przyjmowanie poprawia samopoczucie, zwiększa zdolność do pracy fizycznej, jak i umysłowej na bardzo długi okres. Roślina normalizuje ciśnienie krwi, wspomaga układ krwionośny i immunologiczny oraz zwiększa wydolność fizyczną.

Ekstraktem z owocu granatu – substancje w nich zawarte wpływają na przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej. Udowodniono, że ekstrakt z granatu zmniejsza podatność na wystąpienia chorób układu krążenia, ale również redukuje wewnątrz jelitowe wchłanianie tłuszczu, co w konsekwencji może powodować stałą jego redukcję.

Guarana – Dzięki zawartości kofeiny guarana jest wykorzystywana w suplementach diety na odchudzanie. Kofeina ma właściwości termogeniczne, co oznacza, że pomaga spalać tłuszcz i kalorie dzięki zwiększonemu wydzielaniu ciepła. Występują w niej trzy substancje, które wpływają stymulująco na układ nerwowy – kofeina, teobromina i teofilina.

odchudzanie transformacja
Osoby odchudzające się twierdzą, że Revolyn Ultra potrafi zdziałać cuda.

Gdzie kupić Revolyn Ultra i jaka jest cena?

Suplement Revolyn Ultra (revlon ultra) dostępny jest tylko w sprzedaży wysyłkowej w całej Europie. W Stanach Zjednoczonych dostępny jest na Amazon. Jak informuje producent produkt jest całkowicie bezpieczny zaś sprzedaż odbywa się w prosty sposób. Można zapłacić przy odbiorze lub z góry kartą Visa, MasterCard lub przez PayPal. Cena w zależności od ilości zamówionych opakowań waha się w przedziale 160-300 zł.