Rowerek Vitarid-R do treningu rąk i nóg (stacjonarny)

Rowerek do ćwiczeń rąk i nóg Vitarid-R to bardzo przydatny przyrząd dla osób chcących zadbać o swój wygląd i zdrowie w domowym zaciszu. Urządzenie zapewnia trening o niewielkim obciążeniu, który można wykonywać przez dłuższy czas i nie trzeba przy tym rezygnować z ulubionych czynności. Podczas ćwiczeń na tym urządzeniu możesz jednocześnie oglądać telewizję, bawić się przy komputerze lub czytać książki.

Innowacyjna technologia rowerka Vitarid R

Jak informuje producent rowerek do treningu rąk i nóg Vitarid-R pomaga spalić kalorie, wysmukla sylwetkę, poprawia krążenie i korzystnie wpływa na stawy. A, co najważniejsze przyspiesza metabolizm i dodaje energii. Urządzenie przeznaczone jest dla osób w każdym wieku i stopniu zaawansowania, które chcą trochę popracować nad formą i dobrze się czuć we własnym ciele. Trening na rowerku stacjonarnym, to forma sportu, która pomoże również zapobiec problemom z poruszaniem się w podeszłym wieku.

Idealny do ćwiczeń przed telewizorem, komputerem lub przy książce.

Technologia sprzętu

Sprzęt posiada możliwość regulacji oporu oraz stopnia nachylenia, co sprawia, że łatwo dopasowuje się do potrzeb osób w różnym wieku. Ponadto na Vitarid-R możesz ćwiczyć równocześnie nogi i ręce lub tylko same nogi. Rolki znajdujące się na pedałach masują i pobudzają krążenie w stopach. Sprzęt jest lekki i kompaktowy, a więc jego przenoszenie nie będzie stanowiło większego problemu.

Gdzie kupić i jaka jest cena

Rower stacjonarny Vitarid R najtaniej kupisz w sklepach internetowych, bo nie ma marży sprzedawcy. Cena sprzętu, w zależności od sklepu oscyluje w kwocie: 249 – 299 zł.

Vitarid-R Rowerek