Sankom Bra – biustonosz korygujący postawę bez drutów

Jak wie każda z kobiet – poszukiwanie idealnego biustonosza nie należy do prostych zadań. Bowiem ciężko znaleźć stanik, który dobrze leży, zapewnia solidne podparcie i nigdzie się nie wrzyna. Sankom Bra jest rozwiązaniem tych problemów, a w dodatku dostępny jest za niewielką cenę.

Co to jest Sankom Bra?

Niedawno opatentowany Sankom Bra, to biustonosz korygujący postawę, idealny dla kobiet ze średnim i większym biustem. SankomBra idealnie podnosi biust i redukuje ból pleców. Dzieje się tak dlatego, że zapewniając właściwe ułożenie łopatek, prostuje plecy i poprawia sylwetkę. Co najważniejsze, biustonosz nie posiada znienawidzonych, niewygodnych drutów!

Korygowanie postawy biustonoszem

sankom bra biustonosz
Okazuje się, że prawidłowa postawa to coś, czego możemy się nauczyć. Taka nauka ponieważ przynosi same korzyści i nic nie kosztuje, zatem już dziś powinniśmy zacząć zwracać na nią uwagę. Nie od dziś wiadomo, że przygarbiona sylwetka w mowie ciała oznacza słabość, uległość i brak pewności siebie. Z kolei wyprostowana — dodaje odwagi  i atrakcyjności w oczach płci przeciwnej. Jednak najbardziej odczuwanym skutkiem garbienia się jest nieznośny ból pleców. Biustonosz Sankom Bra pomaga utrzymać prawidłową postawę, a tym samym wyrabia dobre nawyki, które owocują w przyszłości.

biustonosz korygujący postawe

Biustonosz Sankom Bra dostępny jest w trzech kolorach – białym, czarnym i beżowym.

Jak wykonano biustonosz Sankom Bra?

Jak informuje producent, Sankom Bra posiada specjalny system różnego nacisku i został wykonany z dwóch osobnych części, które podtrzymują każdą pierś z osobna. Doskonała podporą są szerokie taśmy umieszczonej pod miseczkami. Stanik posiada też praktyczne, wyjmowane wkładki oraz wygodne ramiączka.

Oprócz tego Sankom Bra jest oddychający i hipoalergiczny, dzięki czemu można czuć się w nim komfortowo przez cały dzień. Biustonosz zapewnia efekt push-up bez zbędnych drutów i daje odpowiednie podparcie dla biustu. Ponadto łatwo dopasowuje się do sylwetki i jest dostępny w kilku rozmiarach i kolorach.

Kurkuma na raka
Ranking elektrolitów
Szczepionka na raka?

Pozytywne komentarze w internecie dowodzą, że można nosić go wszędzie: do pracy, na siłownię, w domu, a nawet podczas snu. Sankom Bra skutecznie pomoże odciążyć plecy, a piersi pozostaną na swoim miejscu. Produkt zastąpi push-up, biustonosz ortopedyczny i sportowy. Jak podaje producent, nie odznacza się on pod ubraniem i doskonale tuszuje fałdy na plecach i po bokach.