Sankom Bra – biustonosz korygujący postawę bez drutów

sankom bra biustonosz

Jak wie każda z kobiet – poszukiwanie idealnego biustonosza nie należy do prostych zadań. Bowiem ciężko znaleźć stanik, który dobrze leży, zapewnia solidne podparcie i nigdzie się nie wrzyna. Sankom Bra jest rozwiązaniem tych problemów, a w dodatku dostępny jest za niewielką cenę.

Co to jest Sankom Bra?

Niedawno opatentowany Sankom Bra, to biustonosz korygujący postawę, idealny dla kobiet ze średnim i większym biustem. SankomBra idealnie podnosi biust i redukuje ból pleców. Dzieje się tak dlatego, że zapewniając właściwe ułożenie łopatek, prostuje plecy i poprawia sylwetkę. Co najważniejsze, biustonosz nie posiada znienawidzonych, niewygodnych drutów!

Korygowanie postawy biustonoszem

Okazuje się, że prawidłowa postawa to coś, czego możemy się nauczyć. Taka nauka ponieważ przynosi same korzyści i nic nie kosztuje, zatem już dziś powinniśmy zacząć zwracać na nią uwagę. Nie od dziś wiadomo, że przygarbiona sylwetka w mowie ciała oznacza słabość, uległość i brak pewności siebie. Z kolei wyprostowana — dodaje odwagi  i atrakcyjności w oczach płci przeciwnej. Jednak najbardziej odczuwanym skutkiem garbienia się jest nieznośny ból pleców. Biustonosz Sankom Bra pomaga utrzymać prawidłową postawę, a tym samym wyrabia dobre nawyki, które owocują w przyszłości.

biustonosz korygujący postawe

Biustonosz Sankom Bra dostępny jest w trzech kolorach – białym, czarnym i beżowym.

Jak wykonano biustonosz Sankom Bra?

Jak informuje producent, Sankom Bra posiada specjalny system różnego nacisku i został wykonany z dwóch osobnych części, które podtrzymują każdą pierś z osobna. Doskonała podporą są szerokie taśmy umieszczonej pod miseczkami. Stanik posiada też praktyczne, wyjmowane wkładki oraz wygodne ramiączka.

Oprócz tego Sankom Bra jest oddychający i hipoalergiczny, dzięki czemu można czuć się w nim komfortowo przez cały dzień. Biustonosz zapewnia efekt push-up bez zbędnych drutów i daje odpowiednie podparcie dla biustu. Ponadto łatwo dopasowuje się do sylwetki i jest dostępny w kilku rozmiarach i kolorach.

Pozytywne komentarze w internecie dowodzą, że można nosić go wszędzie: do pracy, na siłownię, w domu, a nawet podczas snu. Sankom Bra skutecznie pomoże odciążyć plecy, a piersi pozostaną na swoim miejscu. Produkt zastąpi push-up, biustonosz ortopedyczny i sportowy. Jak podaje producent, nie odznacza się on pod ubraniem i doskonale tuszuje fałdy na plecach i po bokach.