Sankom – rajstopy modelujące sylwetkę – opinie i recenzje

sankom

Sankom – rajstopy wyszczuplające

Rajstopy Sankom zostały wykonane z odpornego na zaciąganie materiału i posiadają 7 anatomicznych stref kompresji, które pomagają uzyskać zgrabną figurę. Rajstopy posiadają dodatkowo zintegrowaną bieliznę modelującą, która zapewnia lepszą postawę i wpływa na zmniejszenie bólów pleców. Sankom przywraca środek ciężkości we właściwe miejsce i zmusza nas do wyprostowania się podczas chodzenia.

Wykonanie rajstop Sankom

Rajstopy modelujące zostały wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii z innowacyjną strefą kompresji. Dzięki temu spłaszczają brzuch, podnoszą pośladki i wyszczuplają uda. Z kolei podwójny pas taliowy zapewnia komfort codziennego noszenia. Nosząc rajstopy dbamy o postawę i unikamy nieestetycznych odgnieceń na skórze brzucha. Sankom podkreśla atuty i skutecznie ukrywa mankamenty sylwetki.

Inne opinie na temat produktu

Producent informuje, że podczas noszenia rajstop modelujących należy samodzielnie pamiętać o dopasowaniu stref kompresji do części ciała. Jest to proste, a dzięki temu można uzyskać korzystniejszy efekt. Rajstopy doskonale sprawdzą się pod obcisłymi ubraniami, a wykonanie z wytrzymałego, ale jednocześnie oddychającego materiału sprawia, że rajstopy Sankom są niezwykle trwałe i posłużą nam o wiele dłużej niż ich tradycyjny odpowiednik.

Gdzie kupić najtaniej?

Oryginalne rajstopy firmy Sankom są sprzedawane drogą internetową. Cena w sklepach internetowych waha się w przedziale od 139 do 159 zł.