Scholl Veet Sensitive Precision – trymer do włosków

Scholl Veet Sensitive Precision
Trymer Scholl Veet Sensitive Precision, to profesjonalne i małe urządzenie, które jest obowiązkowe dla kobiet, które lubią mieć wszystkei włosy i włoski pod kontrolą. Sprzęt zapewnia delikatne przycinanie i dokładne konturowanie wrażliwych obszarów ciała.

Technologia Veet Sensitive Precision

Trymer posiada dwustronna, precyzyjną głowicę tnąca 16 mm oraz 6 mm. Regulowana końcówka grzebieniowa służy do skracania włosków. Veet Sensitive Precision jest szybki i delikatny. Z łatwością usuniesz nim niechciane włoski bez obawy przed zacięciem. Wysoka precyzja wykonania ułatwia dokładną stylizację włosków na wrażliwych częściach ciała. Trymer pozwala na osiągnięcie pożądanego efektu na delikatnych częściach ciała bez obaw o skaleczenia.

Co w zestawie Veet Sensitive?

– dwustronna, precyzyjna głowica tnąca 16 mm oraz 6 mm;
– regulowana końcówka grzebieniowa do skracania włosków;
– głowica tnąca 20 mm;
– woreczek do przechowywania trymera;
– nakładka do przechowywania dwustronnej końcówki;
– bateria AA;
– pędzelek do czyszczenia;
– 2 oraz 4 mm nakładka grzebieniowa do skracania włosków.

Optymalna metoda depilacji to taka, która odpowiada indywidualnym potrzebom i upodobaniom. W ofercie marki Veet z każdy znajdzie produkty spełniające oczekiwania: od błyskawicznie działających kremów przydatnych, gdy akurat brakuje ci czasu, po woski zapewniające długotrwały efekt salonowej depilacji. Ponadto stosując produkty Veet, znacznie łatwiej poradzisz sobie z problemem wrastających włosków. Bowiem niektóre kremy Veet ograniczają wrastanie odrastających włosków do 80% w porównaniu z goleniem maszynką. Z kolei elektryczny system do depilacji firmy umożliwia samodzielne uzyskanie efektu salonowej depilacji woskiem bez wychodzenia z domu. Dzięki produktom Veet usuwanie włosków z okolic bikini to nic trudnego!