Shadazzle – pasta czyszcząca. Opinie, recenzje, cena i gdzie kupić

Shadazzle

Co to jest pasta Shadazzle?

Pasta Shadazzle to nowoczesny uniwersalny środek czyszczący, który poradzi sobie z każdym brudem. Z powodzeniem zastępuje inne środki czyszczące, które do tej pory nie dawały sobie rady z trudnymi zabrudzeniami. Shadazzle sprawdzi się zarówno w domu, jak i w ogrodzie, bowiem usuwa błoto z mebli ogrodowych czy nawet z samochodowych kołpaków. Z kolei plamy i zacieki przestaną Cię niepokoić, bo wystarczy kilka chwil i już możesz cieszyć się czystymi powierzchniami.

Z czego wykonana jest ta pasta?

Pasta czyszcząca została wykonana z naturalnych składników. Do efektywnego czyszczenia wykorzystuje siłę białej glinki, która łagodnie, ale skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Shadazzle zawiera także płatki zielonego mydła i olejku cytrynowego. Dzięki temu nie rysuje i nie matowi powierzchni, zaś same powierzchnie są odporniejsze na zabrudzenia i działanie wody.

Jak używać Shadazzle?

Używanie pasty Shadazzle jest bardzo proste Nabierz odrobinę Shpasty na wilgotną ściereczkę, przetrzyj powierzchnię i obserwuj, jak brud znika. Co najważniejsze, pasta jest bezpieczna dla zdrowia, możesz nią czyścisz garnki czy grille ze stali nierdzewnej.

pasta czyszczaca

Pasta nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni. Nie matowi i jest ekologiczna

Tym innowacyjnym produktem wyczyścisz też srebro, biżuterię i stal nierdzewną. Pasta Shadazzle czyści, poleruje i przywraca blask, a ponadto jest łagodna dla czyszczonych powierzchni. Teraz nie musisz obawiać się, że zarysuje srebrne łyżeczki lub twój ulubiony naszyjnik.

Gdzie kupić pastę czyszczącą i za ile?

Oryginalna pasta dostępna jest jedynie w sprzedaży wysyłkowej w renomowanych sklepach internetowych. Jej cena oscyluje w kwocie od 89 do 109 zł.