Simpliq – tabletki na odchudzanie

Simpliq

Tabletki Simpliq, to naturalny preparat, który, jak twierdzi producent, zmniejsza apetyt, pobudza proces redukcji tkanki tłuszczowej i zauważalnie stymuluje przemianę materii.

Jak Simpliq ogranicza wchłanianie kalorii?

Tabletki charakteryzują się złożonym i unikalnym składem. Zawarty w nich kompleks z alg brunatnych i wyciąg z pestek winogron stanowią źródło wielu cennych dla organizmu substancji i, to co najważniejsze, zmniejszają wchłanianie lipidów z pokarmu.
Pestki winogron zawierają oligomeryczne proantocyjanidyny, znane jako „super przeciwutleniacze”, które wykazują kilkadziesiąt razy silniejsze działanie, niż znane z podobnych właściwości witamina C czy E. Poza winogronami, zawarte są one też w zielonej herbacie czy aronii, jednak w o wiele mniejszym stężeniu.

Zobacz też:

Z kolei fasolamina z białej fasoli zatrzymuje proces trawienia skrobi występującej w pożywieniu. Dzięki temu części skrobi z posiłku nie zostaje w ogóle strawiona przez organizm, który w ten sposób przyjmuje mniej kalorii. Witamina B6 uczestniczy w metabolizmie cukrów i tłuszczy. Wyciąg z gorzkiej pomarańczy ogranicza łaknienie i stymuluje przemianę materii. Chrom pobudza znaczną część enzymów uczestniczących w normalizacji przemian węglowodanów i lipidów w organizmie. Ocet jabłkowy działa normalizująco na procesy trawienia, stymuluje metabolizm i ogranicza wchłanianie węglowodanów.

Cenne składniki Simpliqa:

kompleks z alg brunatnych
wyciąg z pestek winogron
fasolamina z białej fasoli
witamina B6
wyciąg z gorzkiej pomarańczy
chrom
ocet jabłkowy
ostrokrzew paragwajski

Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w trakcie wspomagania kuracji odchudzającej, aby ograniczyć apetyt i przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Produkt zawiera zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, nasiona soi, mleko, orzechy, seler, gorczycę oraz dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg w przeliczeniu na SO2.

alfofarm

Gwarantem jakości jest marka Alfofarm, która produkuje Simpliq oraz inne produkty na odchudzanie.

Pełny skład suplementu:
Celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z białej fasoli, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, ocet jabłkowy, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z alg brunatnych i wyciąg z pestek winogron, dwutlenek tytanu (barwnik), dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), chlorowodorek pirydoksyny), stearynian magnezu (substancja glazurująca), chlorek chromu (III), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).

Dawkowanie:
Tabletki Simpliq należy stosować doustnie w dawce wynoszącej 1 tabl. przed każdym posiłkiem. Nie przyjmować więcej niż 6tabl./24h.