Solido – nakładka na sedes opinie i recenzje

Nakładka Solido

Nowoczesna nakładka na sedes Solido to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych lub po zabiegach chirurgicznych. Nakładka jest dużo przyjemniejsza w kontakcie ze skórą i podwyższa deskę sedesową aż o 14 cm, co gwarantuje komfort osobom mającym problemy z siadaniem.

Czy nakładka jest mi potrzebna?

Jak wiadomo, codzienne załatwianie potrzeb fizjologicznych dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, chorych na reumatyzm lub po operacjach stawów biodrowych jest sporym problemem z powodu konieczności pokonania bariery związanej z siadaniem i wstawaniem z sedesu. Niska muszla sedesowa wymaga dużego wysiłku ze szczególnym naciskiem na kolana, które intensywniej pracują podczas wstawania. Samodzielność w kontekście intymnych czynności dla osób starszych bywa niezwykle ważna, dlatego jakiekolwiek usprawnienie, dzięki któremu nie muszą prosić o pomoc w niezbyt przyjemnych czynnościach nie tylko poprawia ich samoocenę, ale również komfort życia.

pasuje do wszystkich muszli w standardowym rozmiarze

pasuje do wszystkich muszli w standardowym rozmiarze

Jak używać nakładki Solido?

Nakładka Solido jest bardzo łatwa w montażu i demontażu, a ponieważ w prosty sposób przykręca się ją do muszli.Pasuje do wszystkich muszli w standardowych rozmiarach. Nakładka posiada specjalne wsporniki, dzięki którym można zamontować ją w 3 różnych wysokościach, zatem można dopasować ją do swojego wzrostu i odciążyć stawy podczas siadania i wstawania. O dodatkowe bezpieczeństwo dbają solidne, antypoślizgowe podłokietniki. Dzięki łatwemu montażowi i demontażowi doskonale sprawdzi się także na wakacjach.

Gdzie kupić nakładkę na sedes? Jaka jest cena.

Nakładek na sedes jest sporo w sklepach medycznych. Jednak odradzamy zakup tanich podróbek z miękkiego plastiku. Bowiem szybko odkształcają się pod ciężarem i ciepłotą ciała. Nakładka dostępna jest w cenie: 419 – 499 zł.
Solido