Souvre Piękna Skóra – tabletki na urodę

souvre

Souvre Piękna Skóra to suplement diety, który pomaga dbać o skórę od wewnątrz. Każda kapsułka zawiera składniki odżywcze pochodzenia naturalnego, takie jak: jod, kolagen czy witamina E. Każda z nich wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu i usprawnia pracę tarczycy i układu nerwowego, poprawia wygląd skóry oraz wspiera ochronę komórek.

Czy Souvre pomaga na skórę?

Bez wątpienia suplement Souvre ma wyjątkowy i cenny skład. Jak informuje producent, innowacyjna formuła biotechnologiczna i doświadczenie wykorzystane przy produkcji suplementów diety Souvre Internationale umożliwiło uzyskać wysoką “biodostępność”, czyli wchłanialność wartości odżywczych (do 90%). W procesie produkcji suplementów, nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo ich stosowania, szczególnie przez osoby skłonne do wszelkich alergii. Souvre Piękna Skóra to jeden z niewielu, wytwarzanych obecnie suplementów diety, którego główny składnik – kolagen pozyskano wyłącznie na drodze liofilizacji hydratu tegoż białka, wyizolowanego bezpośrednio z rybich skór.

kolagen z ryb

Suplement Souvre zawiera kolagen ze skóry ryby uważany za jeden z najlepiej wchłanianych przez organizm człowieka.

Skład Souvre Piękna Skóra

W skład suplementu wchodzą mikronizowane algi, kolagen i naturalny tokoferol – witamina E, występująca w postaci octanu D-α-tokoferolu pozyskiwanego z ziaren soi. Zawarty w kapsułkach kolagen, witamina E oraz jod to składniki odżywcze pochodzenia naturalnego. Z kolei witamina E doskonale chroni komórki przed tzw. stresem oksydacyjnym, natomiast jod pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i układu nerwowego, a także wpływa korzystnie na kondycję skóry.

Warto wspomnieć, że tokoferol jest główną formą witaminy E występująca naturalnie w roślinach, ale ze względu na większe stężenie α-tokoferolu w tkankach ludzkich- właśnie ta forma alfa uważana jest za główną formę witaminy E. Nietety organizm ludzki nie wytwarza witaminy E, więc musi ona być dostarczana wraz z pokarmem, głównie roślinnym. γ-Tokoferol jest główną formą witaminy E w olejach roślinnych wytwarzanych z kukurydzy, soi, sezamu oraz w orzechach włoskich i ziemnych.

Dlaczego Souvre jest wyjątkowy?

Sekret suplementu tkwi z natywnym białku kolagenowym, który może być zamknięte w małej kapsułce dzięki procesowi liofilizacji, podczas którego otrzymywane są suszone produkty. Metoda ta oparta jest na suszeniu w temperaturze niższej niż 0°C przy bardzo obniżonym ciśnieniu. Proces ten stosuje się do suszenia szczególnie wrażliwych związków i substancji, zwłaszcza tych nieodpornych na ogrzewanie. W wyniku tego procesu substancje aktywne zachowują swoją wyjątkową aktywność. Preparaty liofilizowane zawierają tylko śladowe ilości wody i nie wymagają konserwowania.

Jak stosować i gdzie kupić Souvre?

Zaleca się spożywać 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Korzystny deklarowany efekt osiąga się przy spożyciu 2 kapsułek dziennie.

Wyłącznie osoby zarejestrowane otrzymują około 20 % upustu na zakupy i mają możliwość składania zamówień w sklepie internetowym SOUVRE INTERNATIONALE. Można składać zamówienia 24h/dobę, przez cały tydzień. Zamówienia są realizowane każdego dnia roboczego (z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy, sobót i niedziel).