Style White – zestaw do wybielania zębów. Opinie i komentarze

Zestawy do wybielania zębów cieszą się coraz większą popularnością, bowiem kompleksowe wybielanie to również większe bezpieczeństwo. Poniżej nasza recenzja zestawu Style White.

style white
Suplement Style White

Style White na wybielanie zębów

Style White to profesjonalny zestaw do wybielania zębów w warunkach domowych. Używając zestawu możesz uzyskać zdrowy i piękny uśmiech w krótkim czasie. Unikalna formuła żelu ułatwia rozbicie rodników wybielających zawartych w żelu dużo szybciej dzięki użyciu światła LED. Czas aplikacji jest szybki oraz skuteczny i przynosi korzystne rezultaty w zaledwie 10 minut. Opinie i komentarze z internetu potwierdzjaą, że żel Style White pomaga usunąć plamy, a warstwa ochronna, którą żel tworzy na zębach chroni i zapobiega ponownemu powstawaniu przebarwień. Zęby są delikatnie rozjaśniane dzięki formule, która nie zawiera nadtlenku wodoru, tym samym chroni zęby i dziąsła.

W dzisiejszych czasach posiadanie pięknego uśmiechu jest przydatne, atrakcyjne, szczodre.. Jak również nieistotne, zabawne i samolubne!
W dzisiejszych czasach posiadanie pięknego uśmiechu jest przydatne, atrakcyjne, szczodre.. Jak również nieistotne, zabawne i samolubne!

Składniki żelu Style White

Żel do wybielania zębów zawiera jedynie starannie wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości. Jak informuje producent został opracowany w taki sposób, aby delikatnie wybielić zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne ścianki zębów oraz przebarwienia, nie powodując przy tym żadnych uszkodzeń szkliwa czy podrażnień dziąseł.

Opinie ekspertów i internautów

Warto zauważyć, że zestaw STYLE’ WHITE nie zawiera wodorków oraz parabenów szkodliwych dla zdrowia. Produkt zawiera naturalne składniki co gwarantuje, że nie podrażnia dziąseł oraz nie niszczy szkliwa. Żel stosowany jest w gabinetach stomatologicznych oraz polecany jest przez stomatologów, jako produkt do codziennego czyszczenia, pielęgnacji i utrzymania bieli zębów. StyleWhite jest produktem znanego paryskiego producenta RSD Groupe – The French Luxury Dental Cosmetics, co jest gwarancją jakości, bezpieczeństwa i oryginalności produktu.

“Mi style white pomógł i nie miałam bólu, jak przy paskach zamówionych w internecie. Polecam, ale cena mogłaby być niższa!”

“Niezły ten zestaw, w necie bywają promocje, ale warto też więcej kupić, bo i tak za 3-4 miesiące musisz powtórzyć kurację”

Żel STYLE' WHITE jest w 100% z naturalnych składników oraz jest zgodny z normami i przepisami:
Produkt jest w 100% z naturalnych składników
oraz jest zgodny z normami i przepisami:

Gdzie kupić zestaw? Jaka jest cena?

Obecnie produkt dostępny jest w sprzedaży internetowej. Cena oscyluje w kwocie: 178 do 219 zł. Zestawy Syle white bywają dostępne w promocji, zatem zapraszamy do sprawdzenia najtańszych ofert w linku poniżej:

Zobacz najniższe ceny Style White >

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymuje się email z linkiem, który należy kliknąć, aby potwierdzić zamówienie – wtedy też rozpoczynamy proces realizacji. Na adres email na bieżąco będą przesyłane informacje o stanie realizacji zamówienia. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki z zamówieniem, możesz zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt bez podania przyczyny.