Szatkownica Nicer Dicer Magic Cube Gourmet – opinie i recenzje

Nicer Dicer Magic Cube Gourmet

Nicer Dicer produktem roku?

Najnowsza szatkownica marki Nicer Dicer, to młodsza siostra większego modelu Magic Cube Gourmet, która również ułatwia i przyspiesza przyrządzanie wszelkich posiłków. Dzięki kilku wytrzymałym tarkom urządzenie umożliwia krojenie warzyw i owoców na rozmaite kształty. Każdy bok urządzenia posiada zupełnie inną funkcję i pozwala uzyskać kostkę, słupki lub drobno startą żywność.

Co przyrządzać z szatkownicą Magic Cube Gourmet?

Przy pomocy szatkownicy Magic Cube Gourme szybko i łatwo pokroisz cebulę, marchew, ziemniaki, rzodkiewkę, różne rodzaje sera, buraki i wiele innych składników. Dzięki temu przygotowywanie zdrowych warzyw będzie o wiele wygodniejsze i zachęci do wprowadzenia smaczniejszej diety. Z kolei nakładka 2 w 1 pozwoli na jednoczesne pokrojenie dwóch rodzajów produktów w kawałki różnej wielkości. Zatem, jedno warzywo możemy pokroić w drobne paski, a drugie w większe kawałki.

Szatkownica jest doskonałą zachętą do przyrządzania bardziej wymyślnych posiłków.

Szatkownica jest doskonałą zachętą do przyrządzania bardziej wymyślnych posiłków.

Dla kogo szatkownica zamiast wielu noży?

Szatkownice jakiś czas temu przechodziły prawdziwą rewolucję, każdy chciał je mieć. Później w jakiś tajemniczy sposób powróciliśmy do noży kuchennych, które często się tępią i rdzewieją. Z pomocy przyszły urządzenia marki Magic Cube, które znacznie ułatwiają pracę w kuchni i sprawiają, że częściej mamy ochotę na przyrządzanie wymyślnych posiłków. Nicer Dicer pomoże Ci wyczarować równo pokrojone ziemniaki. Przy jego pomocy przyrządzisz także pyszne dipy, sosy i zupy. Wielofunkcyjna szatkownica nadaje się także do ścierania czekolady, skórki z cytrusów, imbiru, cynamonu i innych przypraw.

Prosta i szybka zmiana ostrzy i wysuwany pojemnik na poszatkowane produkty znacznie usprawnią pracę, a dzięki gumowym nóżkom będzie w pełni bezpieczna. Szatkownicę można umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Gdzie kupić szatkownicę? Jaka jest cena, jaki sklep?

Szatkownica Magic Cube dostępna jest w sprzedaży wysyłkowej, dzięki czemu jej cena znacznie spadła. Cena urządzenia jest w przedziale: 139 – 159 zł.