Thermomix TM5 – robot kuchenny wielofunkcyjny

thermomix

Robot Thermomix używany jest na całym świecie przez miliony zadowolonych, domowych kucharzy i szefów dużych kuchni. Unikalne i nowoczesne urządzenie sprawia, że profesjonalne gotowanie jest możliwe w każdym domu i kuchni, czyniąc przyrządzanie potraw prostym, a nawet przyjemnym.

Dzięki wygodnemu wybieraniu opcji za pomocą kolorowego ekranu dotykowego i pokrętła obrotów, Thermomix bez wysiłku wykona funkcje prawie każdego urządzenia kuchennego. Wszechstronność urządzenia Thermomix firmy Vorwerk sprawia, że gotowanie staje się nowoczesne i wyjątkowe, a uzyskane potrawy spełniają najwyższe standardy jakości.

Wielu szefów kuchni nie wyobraża sobie przygotowania większości dań bez tego robota. Robi się w nim musy, emulsje, puree, winegrety, zupy-kremy, a nawet lody. Thermomix nie jest nowinką technologiczną, bo firma Vorwerk nie powstała wczoraj, a ma 130-letnią historię. Historia samego urządzenia zaczęła się w 1961 roku. Pierwsza wersja siekała, rozdrabniała, mieszała, a kilka lat później zaczęła podgrzewać potrawy.

Produkty Vorwerk zachwycają miliony rodzin od ponad 130 lat, dzięki ich doskonałej, innowacyjnej technologii i niezwykłej długotrwałości.

Producent informuje, że w rozwój Thermomixa jest zaangażowanych ponad 120 inżynierów, a w każdej minucie sprzedają się dwa takie urządzenia. O potędze marki świadczy fakt, że sprzedaż w 2012 roku osiągnęła 683,9 mln euro.

Kompletny zestaw Thermomix zawiera wszystko, co niezbędne dla profesjonalnego kucharza
Kompletny zestaw Thermomix zawiera wszystko, co niezbędne dla profesjonalnego kucharza

Główne zalety Thermomix TM5:

  • wszechstronny, do wielu zadań;
  • funkcje 12 urządzeń w jednej, kompaktowej formie;
  • nowoczesne gotowanie z ustawieniami;
  • intuicyjny, kolorowy wyświetlacz z ekranem dotykowym;
  • potrawy są zdrowe i smaczne;
  • duży komfort i wygoda w kuchni;
  • elegancki, nowoczesny wygląd.

Jak działa Thermomix?

Działanie urządzenia jest oparte na połączeniu inteligentnej technologii oraz mnóstwa różnorodnych przepisów dopasowanych do urządzenia. Wyszukiwanie nowych pomysłów i inspiracji jest jeszcze łatwiejsze dzięki dedykowanej platformie z przepisami oferującej setki przepisów, do których uzyskujemy dostęp za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Dzięki nośnikowi przepisów umożliwiającemu gotowanie z ustawieniami, konkretne przepisy można wyświetlić bezpośrednio na urządzeniu Thermomix. Podczas gotowania można łatwo przeglądać przepis po kroku na ekranie dotykowym.

W skład kompletnego urządzenia wchodzą:
robot kuchenny;
podstawowa książka kucharska “Kulinarne ABC”;
przystawka Varoma;
koszyczek;
motylek;
kopystka;
instrukcja obsługi.