Krem, żel powiększający rozmiar

titan gel

Środek Titan gel może wpłynąć na długość i objętość członka. Innowacyjny skład zapewnia wszystkie witaminy i mikroelementy potrzebne do aktywowania naturalnej produkcji męskiego hormonu zwanego testosteronem, wpływa na poprawę krążenia krwi w genitaliach.

Żel został skomponowany ze składników, których wcześniej nie stosowano w podobnych produktach. Producent zapewnia, że TitanGel, to najlepsze rozwiązanie, dla osób, które mają kompleksy z powodu małego penisa.

Co zawiera Titan gel?

Ekstrakt z epimedium
Z epimedium wielkokwiatowego produkowane są tabletki ziołowe zwiększające satysfakcję seksualną. Roślina zawiera ikarynę, która wpływa na pobudzenie produkcję tlenku azotu. To ważny składnik w Titan Gelu, bo tlenek azotu jest odpowiedzialny za pobudzanie wzwodu oraz rozszerzenie ciał jamistych.

Wyciąg z ostu
Kosmetyki zawierające w swoim składzie olej z ostropestu pomagają w zmniejszaniu zaczerwienień skóry, rozjaśniają cerę i poprawiają zdolności regeneracyjne skóry. Sylimaryna zawarta w oście ochrania błony komórkowe przed wolnymi rodnikami, wpływa na nawilżenie skóry i przyspiesza jej regenerację.

Elastyna
Elastyna wpływa na proces, w którym komórki po rozciągnięciu mogą odzyskiwać swój pierwotny kształt. Naturalnie cząsteczki elastyny są wydzielane przez komórki do przestrzeni pozakomórkowej. Elastyna występuje w organizmie ludzkim naturalnie, ale z upływem lat intensywność jej wydzielania gwałtownie maleją. W rezultacie skóra całego ciała traci swoją pierwotną elastyczność i sprężystość. To jedyne białko jakie może leczyć tkanki. co więcej, ma niezwykłą zdolność do zwiększania wrażliwości penisa.

Ekstrakt z macy
Jest dostarczycielem substancji wzmacniających budowę i wytrzymałość mięśni szkieletowych. występuje tylko w górach Peru, skąd obecnie sprzedawana jest na cały świat z powodu swojego unikalnego działania. Ogólnie Maca jest bogata w aminokwasy, składniki odżywcze, kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały. W wielu krajach roślina ta jest powszechnie stosowana dla zwiększenia męskiej sprawności.

powiekszanie rozmiaru

Titan Gel działa inaczej, zaś działanie pompek i powiększaczy nigdy nie zostało potwierdzone, sprawiają, że penis wydaje się większy tylko w stanie spoczynku.

Producent informuje, że inne produkty powiększające nie zapewniają takich efektów ponieważ:

  • mają przemijające działanie, które zaniknie wcześniej niż skończy się;
  • są zbyt ryzykowne, mogą powodować zaburzenia seksualne;
  • niekorzystnie wpływa na serce i naczynia krwionośne;
  • istnieje ryzyko przedawkowania.

Sposób użycia żelu

Żel należy nakładać na penisa dwa razy dziennie przez miesiąc. Należy dokładnie masować penisa posmarowanego żelem. Najlepsze efekty osiąga nakładając krem tuż po kąpieli, gdy skóra jest ciepła, a pory rozszerzone.