Transform HA filler – krem z kwasem hialuronowym

TRANSFORM HA FILLER

Transform HA filler, to krem dedykowany dla osób, które wiedzą, jakie substancje są skuteczne i chcą dbać o urodę sprawdzonymi metodami. Krem zawiera tzw.specjalistyczny filler, który pozwala uzyskać szybkie, trwałe i widoczne efekty odmładzające. Zawarty w kremie transformowalny kwas hialuronowy, w odróżnieniu od zwykłego kwasu, przenika do głębszych warstw skóry, gdzie stopniowo uwalnia swoje działanie. W efekcie wpływa na wypełnienie zmarszczek, głęboko nawilża i intensywnie wygładza. Po aplikacji kremu skóra jest bardziej napięta, promienna oraz aksamitna w dotyku.

Co zawiera krem Transform HA filler?

Kwas głębiej penetruje skórę i długotrwale nawilża, odbudowuje gęstość skóry, wypełnia zmarszczki, przyspiesza regenerację, podtrzymuje efekty zabiegów estetycznych.

Kwas hialurynowy zawarty w kremie TRANSFORM HA FILLER, to sprawdzony i uznany składnik.

Kwas hialurynowy zawarty w kremie TRANSFORM HA FILLER, to sprawdzony i uznany składnik.

Czy kwas hialuronowy jest skuteczny?

Kwas hialuronowy, mukopolisacharyd oznaczany skrótem HA, jest związkiem chemicznym, który naturalnie występuje w każdym żywym organizmie i jako ważny czynnik stanowi budulec każdej tkanki łącznej. Nasz organizm sam produkuje kwas hialuronowy, a najwięcej mamy go we wczesnym okresie niemowlęcym, ale już około 40. roku życia ilość kwasu w skórze jest już o połowę mniejsza. Właśnie dlatego wiele odmładzających i rewitalizujących zabiegów polega na uzupełnianiu niedoboru kwasu hialuronowego w skórze.

Natura uczyniła kwas hialuronowy odpowiedzialnym za wiązanie wody. W efekcie chroni skórę przed wysychaniem i wiotczeniem. Potrafi też zwalczać wolne rodniki, sprawców przedwczesnego obumierania komórek i w efekcie procesu starzenia. Kwas stanowi skuteczną barierę ochronną przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i dlatego ludzka skóra nie ulega degradacji po ekspozycji na silny wiatr, niskie temperatury, czy ostre słońce.