Urządzenie do masażu z podczerwienią Daga Sanotherm

masażer na podczerwień

Poręczny i lekki masażer z podczerwienią marki Daga Sanotherm zapewnia delikatny i przyjemny masaż całego ciała. To niewielkie urządzenie jest idealnym sposobem na rozluźnienie mięśni i zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Masażer dysponuje trzema trybami masażu: wibracje, podczerwień oraz wibracje + podczerwień.

Jak działa masażer?

Działanie każdego masażu polega na poprawieniu przepływu krwi w naczyniach krwionośnych i chłonki w naczyniach limfatycznych przy wykorzystaniu takich technik, jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie zwiększa się przemieszczanie płynów przez układ naczyniowy.

Kurkuma na raka
Czy cukier karmi raka?
Szczepionka na raka?

Tuż przed masażem warto dobrze rozgrzać tkanki, dlatego stosujemy światło podczerwone. Lekka ruchoma głowica i długa rączka z antypoślizgowymi wypustkami pozwolą na lepsze nakierowanie urządzenia na wybrane miejsca.
Masażer generuje delikatne ciepło, które rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, poprawiając krążenie. Łagodzi stres i napięcie, a tym samym przygotowuje mięśnie do właściwego masażu.

Tarcie wywołane podczas masażu wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie usprawnienie przepływu krwi przez mięśnie, przyspieszenie dostarczania substancji odżywczych a równocześnie wydalania produktów przemiany materii. Przyśpieszony dopływ tlenu do komórek zwiększa przemianę tlenową w mięśniach, w związku z czym szybciej usuwane są produkty rozpadu powstające w czasie pracy mięśni.

przystawki do masażu

Urządzenie posiada przystawki do różnego rodzaju masażu

Następnie oddziałują wibracje, które niwelują bóle mięśni i stawów, np. łydek po całym dniu stania lub biegania. Urządzenie można zastosować także na uda i pośladki, dzięki czemu pomoże nam w walce z cellulitem.

Wymienne nasadki

Do masażera dołączono 4 wymienne nasadki, dzięki czemu kompleksowo wymasujesz ciało.

  • uniwersalną – łagodzi ból, rozluźnia mięśnie. Można zastosować ją punktowo do wybranego, bolącego miejsca.
  • do skóry głowy – pobudza cebulki włosów do wzrostu i poprawia krążenie skóry głowy.
  • do twarzy i szyi – delikatny masaż, do stosowania z olejkami i kremami, relaksuje i odpręża, ułatwia nanoszenie kosmetyków. Gąbkę wielokrotnego użytku wystarczy tylko umyć pod bieżącą wodą.
  • do bioder i ud – rozluźnia mięśnie, pomaga zwalczyć cellulit; idealna do stosowania z olejkami i kremami.