Vigrax na problemy z erekcją

vigrax

Vigrax jest nowym suplementem opracowanym specjalnie dla mężczyzn, którzy mają problemy ze wzwodem. Stosowanie Vigrax może wpłynąć na długie i silne erekcje. Nie dzieje się to przez zmianę wyglądu narządów płciowych lub ich wielkości, ale zwiększenie ich wrażliwości i ogólną poprawę formy fizycznej. Z Vigrax można cieszyć się stosunkiem nawet przez 2 godziny, zachowując w tym czasie satysfakcjonującą dyspozycję.

Jak podaje producent Vigraxu, według badań przeprowadzonych, aż 2,5 mln Polaków cierpi na zaburzenia erekcji, ale jedynie 30% par rozmawia ze sobą na ten temat. U wielu panów powodem zaburzeń potencji okazują się problemy psychologiczne i dotyczy to zwłaszcza młodych mężczyzn, dopiero rozpoczynających regularne współżycie. Przed zbliżeniem często przeżywają stres wynikający z obawy, że nie zadowolą swojej partnerki.

zakochani para
Vigrax wpływa korzystnie na osiągnięcie satysfakcji w w związku, co jest bardzo istotne dla obu partnerów.

Producent informuje, że 96% mężczyzn stosujących Vigrax odzyskuje silną i trwałą erekcję. Wracają do współżycia, a dzięki temu poprawiają swoje samopoczucie oraz relacje z partnerkami. Inne środki na pobudzenie erekcji działają punktowo po zażyciu, przez co są mało skuteczne, gdyż nie pozwalają zniwelować przyczyn problemu i na trwałe się od niego uwolnić. Vigrax jest kuracją opartą o preparat stworzony z naturalnych składników, który pomaga zlikwidować problem braku erekcji u jego źródła.

Jak działa Vigrax?

Naturalne składniki dawkowane regularnie poprawiają krążenie wewnątrzorganiczne i równowagę mikroelementów w organizmie.

L-arginina
Wpływa na zwiększenie odporności organizmu oraz poprawę efektywność wysiłku fizycznego. Przyspiesza gojenie się ran, stłuczeń czy oparzeń, reguluje działanie hormonu wzrostu, insuliny i glukagonu. wpływa na rozkurcz mięśni gładkich, dzięki czemu zmniejsza się ciśnienie krwi i ryzyko zawału.

Ekstrakt z Buzdyganka Ziemnego
Od wieków znany jest ze swoich wspaniałych właściwości wspomagających popęd seksualny. Stosowany w tradycyjnej medycynie naturalnej Chin i Indii, cieszył się zawsze ogromną popularnością, bowiem wpływa znakomicie na regulację  poziom testosteronu, wpływa na zwiększenie popędu płciowego oraz produkcję nasienia. Działa również pobudzająco, pomagając niwelować oznaki senności i zmęczenia, oraz dodawać energii oraz wigoru.

Korzenie żeń-szenia
Są stosowane już od 4000 lat. Wpływa na polepszenie witalności, poprawia krążenie i dodaje energii w łóżku. Zawarte w nim ginsenozydy wpływają na zwiększenie uwalniania w organizmie tlenku azotu, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych, powodując zwiększony napływ krwi do penisa. Jak przekonują naukowcy z Asian Medical Center w Seulu, korzeń tej rośliny poprawił erekcję u mężczyzn z zaburzeniami wzwodu, którzy wzięli udział w eksperymencie.

Pełny skład Vigraxu to: VigraxErect Proprietary Blend, L-arginina  HCl, żeń-szeń, buzdyganek naziemny, krzemionka koloidalna, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna.

Dawkowanie Vigraxu, środki ostrożności i inne

Należy zażywać 2 kapsułki dziennie popijając szklanką wody. Tabletki na erekcję wysyłane są w zwykłym, niczym nie wyróżniającym się opakowaniu i nie ma opisu jego zawartości. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Vigrax przeznaczony dla osób dorosłych, niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy stosować go w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Należy przechowywać go w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.