Najlepsze kremy wybielające skórę – ranking 2019

welltox
Krem Welltox, to rewolucyjna mieszanka składników, które wpływają na aktywne rozjaśnienie cery, nawilżenie i pozbycie się niedoskonałości. Krem został skomponowany na bazie kilkunastu substancji, które powszechnie uznawane są za zbawienne do pielęgnacji cery.

Najlepsze kremy wybielające skórę?

Jeśli chodzi o najlepsze kremy wybielające skórę to wybraliśmy Welltox. Środek jest serum pielęgnacyjnym, którego skład wchodzą: Cordyceps Sinensis, wszechlek , dzięgiel, szafran, korzenie żeń-szeniu, lakownica, arbutyna, olejek eteryczny z róży, oraz kwas hialuronowy, naskórkowy czynnik wzrostu, 19 rodzajów aminokwasów, B12, B6, B1, B2, D, C E i inne składniki aktywne.

weltoks krem wybielający

Welltox stosowany jest w celu rozjaśnienia cery, ale również pomaga usunąć różnego rodzaju plamy i przebarwienia.

Cordyceps Sinensis – maczużnik chiński (Ophiocordyceps sinensis ) – gatunek grzybów z rodziny Ophiocordycipitaceae. Jako antyoksydant spowalnia procesy starzenia, rozszerza naczynia krwionośne i działa przeciwskrzepowo, likwiduje skutki uboczne radio- i chemioterapii. Rzadkie występowanie Kordycepsu i jego wyjątkowe właściwości lecznicze spowodowały, że osiąga on bardzo wysoką cenę. W starożytnych Chinach jedynie dwór cesarski oraz arystokracja mogli sobie pozwolić na jego zażywanie.

Dzięgiel – dwuroczna lub trwała roślina, o krótkim, grubym, rozgałęzionym korzeniu. Badania wskazały, że ekstrakt ten pomaga w transporcie wody do komórek naskórka i stymuluje syntezę akwaporyn 3, tworzących kanały wodne znajdujące się w błonie komórkowej. W ostatnich badaniach wykazano, że woda z korzenia arcydzięgiela zwiększa syntezę akwaporyn nawet o 39 proc. Co przekłada się na większe nawilżenie, ujędrnienie i poprawienie sprężystości skóry.

Szafran – jest jednym z najsilniejszych antyutleniaczy. Prawdziwy szafran jest produktem drogim i pożądanym, obecność jego ekstraktu w kremie postrzegam jako element luksusowy. Największe zastosowanie ma w maseczkach, które uzdrawiają cerę trądzikową i rozjaśniają skórę. Działa bakteriobójczo, przyspiesza gojenie się małych ranek, poprawia również krążenie.

Arbutyna – składnik, którego chemiczna nazwa to hydroquinone-O-beta-D-glucopyranoside, jest naturalnie występującym D-glukopiranozydem czyli pochodną hydrochinonu. Badania wykazały, że arbutyna hamuje syntezę melaniny przez redukcję aktywności enzymu tyrozynazy. Arbutyna jako składnik aktywny jest powszechnie stosowana w działających miejscowo preparatach do rozjaśniania skóry.

Zobacz też:

Czy Welltox rozjaśni moją skórę?

Suma działania wszystkich składników, bez wątpienia wpływają korzystnie na rozjaśnienie skóry i usunięcie przebarwień. Ponadto bogaty skład świadczy o innych zbawiennych dla skóry właściwościach. Oprócz rozjaśnienia, krem powinien dobrze nawilżać, poprawiać jędrność i elastyczność skóry. Jak podaje producent, krem zawiera również 19 rodzajów aminokwasów, witaminy: B12, B6, B1, B2, D, C E, co świadczy o jego wyjątkowej kompozycji.