Wózki na zakupy na kółkach

wózek na zakupy
Czy codzienne wypady do supermarketu muszą zawsze wiązać się z noszeniem ciężkich siatek i bólem kręgosłupa? Zdecydowanie nie! Proponujemy praktyczne rozwiązanie specjalnie dla młodych i starszych – elegancki, praktyczny i niezwykle funkcjonalny wózek na zakupy na dwóch kółkach.

Wózki zakupowe ratunkiem dla kręgosłupa

Okazuje się, że twój kręgosłup wcale nie jest aż tak wymagający. Wystarczy, że poznasz i wcielisz w życie zdrowe nawyki dotyczące utrzymywania prawidłowej sylwetki podczas wykonywania codziennych czynności. Dlatego wózki na zakupy polecane są osobom, które mają problemy z kręgosłupem lub po prostu cenią sobie wygodę. Noszenie ciężkich siatek często jest ponad siły i jest niewskazane, ponieważ może doprowadzić do pogłębienia dolegliwości bólowych i nadmiernego przeciążenia. Wózki z dwoma kołami są przeznaczone do ciągnięcia, są lekkie, łatwe w manewrowaniu i wyglądają świetnie.

Czym wyróżnia się ten wózek?

Torba na zakupy Gimi wykonana jest z materiału poliestrowego, który jest całkowicie nieprzemakalny, trwały oraz odporny na przetarcia. Worek łatwo zdejmuje się ze stelaża, co pozwala np. na jego wygodne pranie w pralce. Po złożeniu wózek zajmuje mało miejsca, a pusty waży niecałe 2 kg. Wózek posiada solidny stelaż, który zapewnia stabilny transport zakupów na różnym podłożu (żwir, kamienie, nierówności terenu). Dodatkowa kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny służy do schowania podręcznych i cennych przedmiotów, np. telefonu czy portfela. Wózek Gimi posiada lekkie gumowe koła, co ułatwia poruszanie się nawet na schodach. Z kolei po zdjęciu torby może służyć do przewozu cięższych i większych produktów. Warto zauważyć, że wózek posiada 2 lata gwarancji.
wózki zakupowe kolory
Dane techniczne

  • Wymiary wózka po złożeniu:
    długość – 38 cm
    szerokość – 33 cm
    wysokość – 95,5 cm.
  • Maksymalne obciążenie – 30 kg
  • Maksymalna pojemność – 45l
  • Kolory: granatowy, zielony, różowy, niebieski, czerwony
Firma Gimi, to renomowany włoski producent artykułów gospodarstwa domowego. Od 1970 roku zdobywał olbrzymie doświadczenie w produkcji sprzętu gospodarstwa domowego. Po wielu latach mała rodzinna firma wyrosła na międzynarodową firmę z siedzibą w Monselica.