Wyciskarka wolnoobrotowa TopJuicer GSJ-400

Wyciskarka warzyw i owoców TopJuicer GSJ-400G

Więcej błonnika i witamin

Świeżo wyciskane soki, to najlepszy kuchenny wynalazek. Są zdrowe, smaczne, robi się je szybko i sprawnie małym kosztem. Do ich zrobienia możemy użyć, nie tylko, owoców, ale też liści, pędów czy łodyg.
Warto zauważyć, że na 1 litr soku wyciskanego w wyciskarce potrzeba ok. 1,5-2 kg surowca. Czy łatwo jest zjeść 1,5 kg marchewek lub jabłek? Ponadto, organizm będzie musiał zużyć energię by wszystko to strawić i pozbyć się mnóstwa resztek.
W wyciskarce TopJuicer zrobisz zdrowe soki w kilka minut. Wyciskarka wolnoobrotowa model GSJ-400 jest profesjonalnym urządzeniem służącym do wyciskania soków z większości warzyw i owoców. Produkt zdobył popularność między innymi dzięki pozyskiwaniu błonnika z wyciskanych produktów, czego efektem jest  gęsty i mętny sok. Bowiem klarowność i gęstość soku zależy od jakości tłoczonych produktów. Świeże owoce i warzywa dają więcej soku i jest on znacznie bardziej klarowny.

Cechy produktu:

★ do 30% więcej soku
★ cicha praca
★ prędkość obrotowa 80 obr/min
★ zabezpieczenie Safety Lock
★ technologia Heavy Press
★ funkcjaAnti-Drip
★ filtr ze stali nierdzewnej
★ 2 kierunki pracy silnika
★ nowoczesny design
★ niskie zużycie energii 150W
★ pojemność zbiornika na sok 0,8 l
★ pojemność zbiornika na odpadki 0,8 l
★ 5 lat gwarancji na silnik

Wyciskarka wolnoobrotowa służy do powolnego tłoczenia soków z owoców, warzyw i ziół. Wcześniej uzyskiwano sok z tradycyjnej sokowirówki, gdzie marchewka lub jabłko znika w otworze wlotowym niemal natychmiast. Często żeby przyśpieszyć proces uzyskiwania soku, należało wciskać produkty w urządzenie za pomocą popychacza.

Mało obrotów – duża skuteczność

W TopJuicer prędkość obrotów nie przekracza 80 obrotów na minutę, wyciskanie soków jest właśnie dłuższe, ale dokładniejsze tłoczone na zimno. Produkty wrzucone do otworu wlotowego są pobierane w odpowiednich porcjach przez noże i nie wymagają wciskania ich na siłę. Intensywne popychanie produktów prowadzi do uszkodzenia urządzenia. Dołączony w zestawie popychacz powinien być używany tylko w przypadku zablokowania się produktu i to bez użycia siły.

Produkty marki GOTIE, to połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności z niepowtarzalnym designem. Solidne wykonanie w przystępnych cenach. GOTIE dba aby produkty zużywały możliwie jak najmniej energii elektrycznej. Produkowane urządzenia podlegają pełnemu recyklingowi. Materiały z których zostały zbudowane nadają się do ponownego przetworzenia.