X Power – bransoleta na siłę, energię i erekcję

xpower- bransoleta

Bransoleta X Power to unikalny przedmiot wykonane z naturalnych elementów, które w innowacyjny sposób wspomagają zwiększyć poziom testosteronu we krwi i pobudzić funkcje seksualne. Jak informuje producent XPower jest bardzo bezpieczny, który działa w oparciu oddziaływania pola magnetycznego. Poza faktem, że bransoletka może dostarczyć energii, to chroni też organizm przed negatywnym wpływem środowiska, wirusy i niekorzystne ekologiczne, a także wzmocnić swój układ odpornościowy.

Czy X Power pomoże zwiększyć masę mięśniową?

X Power jest bardzo popularny wśród profesjonalnych sportowców. Bransoletka wspomaga zwiększyć wytrzymałość i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników w sporcie. Jednocześnie jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie zawiera żadnych zakazanych substancji. Głównym surowcem wykorzystanym w produkcji X Power jest turmalin. Ten rzadki minerał ma wyjątkową właściwość, bo oprócz regulacji poziomu ciśnienia krwi, minerały te mogą również wpłynąć na przyspieszenie metabolizmu.

bransoletka x power

Bransoleta z kamieniami X POWER wpływa na wiele sfer związanych z siłą i uczuciami.

Z czego jest wykonana bransoleta X Power?

To rzadki minerał należący do grupy krzemianów, odkryty w Brazylii charakteryzujący się dużą zawartością jonów i emitujący promieniowanie podczerwone. Uznaje się, że wspomaga wiele funkcji życiowych, a między innymi: wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, przynosząc jasność i uspokojenie.

Ma unikalną zaletę, gdyż rozgrzany kryształ turmalinu wytwarza przeciwne ładunki elektryczne na przeciwnych końcach kryształu. Zatem wpływa na zmniejszenie bólu i dolegliwości układu kostnego i mięśniowego. Ponoć odpręża, zmniejsza bóle i uczucie odrętwienia, neutralizuje negatywny wpływ promieniowania, chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, wzmacnia układ mięśniowy, limfatczny i nerwowy. Wpływa również na poprawę krążenia energii w meridianach(kanałach energetycznych), poprawia przemianę materii, korzystnie wpływa na sen. Raz na dwa lub trzy tygodnie należy oczyścić bransoletę pod bieżącą letnią wodą i wystawić na działanie promieni słonecznych.

Pył wulkaniczny

Pył powstaje z wyrzuconych podczas wybuchu kryształków mineralnych wykrystalizowanych w lawie. Mówi się, że to bogactwo składników mineralnych takich jak potas, mangan, żelazo i wapń. Zawiera też waż ny dla organizmu magnez, siarkę i związki krzemu, które wpływają na dobrą kondycję skóry. Krzem działa oczyszczająco na skórę i wspomaga pozbyć się nie tylko brudu, ale również toksyn. Ujędrnia skórę i przyspiesza gojenie ran. Związki zawarte w pyle pozytywnie wpływają na poprawę ukrwienia skóry oraz przyspieszają metabolizm.